X

Binance Coin, Son Gelişme İle Yeniden 19 Doları Görebilir Mi?

Binance'in yeni müjdesi Binance Coin fiyatını nasıl etkiler?
21:16
19 Temmuz 2020

Binance kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao, bugün sabah yaptığı bir açıklama ile borsanın yeni planına dair önemli bir ipucu paylaştı. Binance’in 2019 yılında yeniden kullanmaya başladığı Launchpad platformu, IEO’lar için biçilmiş kaftan olarak görülüyor. Binance 2019 yılında Launchpad ile çok fazla IEO yaptı ve bunlar BNB fiyatının 40 dolara kadar çıkmasını sağladı.

Tüm zamanların rekorunu kıran Binance Coin’in fiyatı ise bunun devamında sert bir düşüş yaşadı ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 17 dolardan işlem görüyor. CZ, sabah yaptığı açıklamada yeniden Launchpad üzerinden IEO yapmaya başlayacaklarını vurgulayıp, bunun sürpriz bir proje olduğunu ima etti.

Binance Coin Yükselişi Sonunda Başlıyor Mu?

Son günlerin popüler trendlerinden olan merkezsiz finans ise Binance CEO’sunun bu sürprizinin temelini oluşturuyor olabilir. Binance çok yakın bir tarihte yeni IEO’yu açıklar ve bu tahmin edildiği gibi bir DeFi projesi olursa Binance Coin de bundan etkilenecektir. Binance IEO’larında ödeme olarak sadece Binance Coin’in kabul edilmesi BNB için direkt olarak bir artış getiriyor.

Eğer projeye olan talep fazlaysa, Binance Coin alımları da artıyor. Şu an için Binance Coin‘in önündeki en önemli direnç noktası 19 dolar olarak biliniyor. Binance’in sürpriz hamlesi BNB’nin aradığı ivmeyi sunabilirse fiyatın 19 dolar direncini kırması ve rekora doğru yükselmesi mümkün olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar