X


John McAfee 1 Milyon Dolarlık Bitcoin Tahmini Hakkında Konuştu

John McAfee'nin Bitcoin tahmininde süre dolmuş olabilir.
22:27
19 Temmuz 2020

Ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, bundan yıllar önce yaptığı rekor Bitcoin fiyat tahmininde hala geri adım atmamış gibi gözüküyor. Ünlü isim kripto para sektöründe çok daha aktif olduğu dönemlerde lider kripto para birimi Bitcoin’in 3 yıl içerisinde 1 milyon dolarlık birim fiyata ulaşacağını belirtmiş ve bu tahmini gerçekleşmezse canlı yayında bir uzvunu keseceğini açıklamıştı.

John McAfee bu açıklamasını tam olarak 17 Temmuz 2017 tarihinde yapmış ve bunun için 3 yıllık bir süre biçmişti. Kripto para sektörü McAfee’nin tahmininin 17 Temmuz 2020 tarihinde biteceğini tahmin etse de McAfee bunun doğru olmadığını belirtti. McAfee, yaptığı tahminde 3 yıllık sürenin bitmesinin değil, 2020 yılının sonunun önemli olduğunu belirtti.

McAfee: Bitcoin İddianın Süresi Henüz Dolmadı

Tahminini 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olduğunu belirten McAfee, buna rağmen 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyat tahminine inanmadığını vurguladı. Buna rağmen uzvu hakkındaki iddiayı gerçekleştireceğini belirten McAfee, yine bir oyun peşinde olabilir.

John Mcafee bundan haftalar önce de XRP hakkındaki uyarısı ile gündeme gelmiş ve yine yatırımcıların tepkisini çekmişti. McAfee’nin yıl sonunda Bitcoin tahmininden dolayı ne yapacağı ise büyük bir merak konusu olarak görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar