X


Binance ve HTC’den Ses Getirecek Ortaklık!

HTC'nin yeni EXODUS 1 cihazında Binance entegrasyonu olacak!
15:00
12 Kasım 2019
Okuma Süresi: 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, önde gelen akıllı telefon üreticisi HTC ile özel bir ortaklığa imza attı.

Binance’e Özel Bir Telefon!

Tayvan merkezli elektronik devi tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, HTC’nin blockchain tabanlı telefonu EXODUS 1‘in, Binance’e özel bir versiyonu üretilecek. Söz konusu akıllı telefonun direkt olarak Binance Chain ve dolayısıyla Binance DEX (merkeziyetsiz kripto para borsası) entegrasyonuna sahip olacağı belirtildi.

Daha önce de ”Bitcoin tam ağ düğümü” çalıştırabilmesi ile gündeme oturan HTC EXODUS’un bu yeni ortaklığı kesinlikle kullanıcı sayısında ciddi artış sağlayabilir. HTC yöneticisi Phil Chen konu hakkında yaptığı açıklamada Binance’e özel üretilen cihazın 599 dolardan satışa çıkartılacağını ve bunun kripto para sektörü için önemli bir hamle olduğunu vurguladı.

HTC EXODUS 1 buna ek olarak dahili bir kripto para cüzdan donanımına da sahip. Binance’e özel üretilen cihaz birçok avantaja sahip olsa da, fabrika ayarlarında direkt Binance Chain ağını destekler şekilde geleceği için tam Bitcoin ağ düğümü çalıştıramayacak. Kullanıcılar Binance Chain entegrasyonu sayesinde direkt olarak telefon üzerinden Binance DEX’e ulaşabilecek ve buradan alım satım yapabilecek. Telefonun piyasaya sürülme tarihi ise ”çok yakın” olarak belirtildi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar