reklamı kapat

Binance Topluluk Oylaması Sonuçlandı! Hangi Kripto Para Listelendi?

Binance'nin ayın topluluk coin'i oylaması sonuçlandı.
10:00
11 Ekim 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, geçtiğimiz yıllarda yaptığı ve yoğun ilgi gördüğü topluluk oylaması yöntemini geçtiğimiz tarihlerde yeniden başlattı.

Topluluk  Oylaması yönteminin ilk kripto paraları ise NKN ve Vidy olarak açıklanmıştı. Bugün itibariyle ise oy kullanma süreci bitti ve kazanan ‘ağır bir farkla’ belli oldu. NKN toplamda 97.000 oy alırken, Vidy ise sadece 1.200 oy alarak henüz topluluk oylamasına hazır olmadığını gösterdi.

Binlerce Dolarlık Kripto Para Ödülü!

NKN için oy kullananlar bu sayede 7.000 BNB ve 13.000.000 NKN‘den oluşan ödül havuzundan faydalanacak. Binance ilgili projeye oy verenlere hem ilgili kripto para biriminden hem de Binance Coin’den oluşan bir toplu ödül vermeyi vaat etmişti ve bu temel olarak oy kullanmayı teşvik eden unsur olarak biliniyor.

Binance bunun yanı sıra geçtiğimiz günlerde çok büyük bir haber duyurarak, Çin içerisindeki P2P işlemleri için AliPay ve WeChat ile anlaştığını vurgulamıştı. Olayın üzerinden 24 saat geçmeden AliPay cephesinden yalanlama geldi ve Bitcoin (BTC) işlemlerinin tespiti durumunda direkt durdurulacağı açıklandı. Binance ise henüz konuya cevap vermedi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun