X

Binance Duyurdu: 2 Altcoin için Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Askıya Alınacak

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı duyuruda iki altcoin için ağ yükseltmesini destekleyeceğini ve yükseltme boyunca altcoin'ler için para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını belirtti.
13:40
5 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı duyuruda Filecoin (FIL) ve Elrond (EGLD) için ağ yükseltmesini destekleyeceğini ve yükseltme boyunca altcoin’ler için para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını belirtti.

Binance’dan Ağ Yükseltmeleri için Tam Destek

Binance, sabah saatlerinde yaptığı duyuruda, “Değerli Binance Kullanıcıları: Binance, Filecoin (FIL) ve Elrond (EGLD) ağ yükseltmelerini destekleyecektir. Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 1.960.320 numaralı blokta, yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 17.00’da gerçekleşecektir. FIL yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 16.00’dan itibaren askıya alınacaktır. Elrond (EGLD) ağ yükseltmesi, 706 numaralı blokta, yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 18.00’de gerçekleşecektir. EGLD yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 17.00 itibarıyla askıya alınacaktır.” notu düşüldü.

Kripto para borsası, Filecoin ve Elrond’ın ağ yükseltmesi boyunca FIL ve EGLD alım satımının yapılmaya devam edeceğinin ve hesaplarında FIL ve EGLD tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağının altını çizdi. Ayrıca, yükseltmeleri tamamlanan ağların kararlı olduğunun tespit edilmesinin ardından FIL ve EGLD için yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden başlatılacağı eklendi.

Filecoin ve Elrond Ağ Yükseltmeleri

Filecoin ekibi, Mart ayında birçok iyileştirmeyi beraberinde getiren v16 Skyr yükseltmesini duyurmuş, Haziran sonunda yükseltmenin Temmuz başında kullanıma sunulacağını açıklamıştı.  Öte yandan Elrond ekibi, yaklaşık bir hafta önce birçok hata düzeltmesini ve geliştirmeyi beraberinde getiren v1.3.31.0 yükseltmesinin çıktığını ve Temmuz başında yükseltmenin ağa uygulanacağını duyurmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar