X


Binance CEO’sundan 2018 Ve 2019 Değerlendirmesi

Binance borsası, CEO Changpeng Zhao tarafından kaleme alınan bir yıl sonu değerlendirme yazısı yayımladı.
21:00
27 Aralık 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao yıl bitiminde bir değerlendirme yazısı yayımladı. Zhao yazıda kripto para fiyatlarına ve Binance Academy, Binance Research gibi girişimlere değindi.

2018 için ‘Ne yıldı ama.’ yorumunda bulunan Zhao kolay bir yıl olmadığını ancak gerçek anlamda ilerleme kaydedildiğini kaydetti.

CZ fiyat düşüşlerinin olası sebeplerinin 2017’deki fiyatın aşırı sallanmasının, ICO’ların sözünü tutmamasının ve hatta “aptal kitleler” olduğunu belirtti.

Şimdiden 23 projeye yatırım yapan Binance Labs’in kendileri için önemine dikkat çeken CZ, Binance Academy’nin Blockchain ve kripto sektörüyle ilgili ücretsiz eğitim materyalleri sunduğuna ve Binance Research’ün halk için araştırmalar yaptığına değindi.

2019 hakkında

Zhao yeni yıla dair şunları yazdı:

Kristal top konusunda çok yetenekli sayılmam. Ama ileriye bakınca şunların olacağını biliyorum: Blockchain kalıcı olacak, kripto kalıcı olacak ve Binance kalıcı olacak. Sektörümüz hiç olmadığı kadar büyüyecek!

Zhao’ya göre 2019’da Binance’e şu yenilikler geliyor:

Binance.com’da daha fazla özellik.

Binance Chain ana ağı yüksek performanslı bir merkezisiz borsayla birlikte hayata geçecek, doğrulama süreleri 1 saniye olacak, dolayısıyla işlemler tam anlamıyla “anında” yapılacak.

Tüm dünyada 10’un üzerinde itibari para borsası.

Sektör liderleriyle daha fazla partnerlik.

BNB için daha fazla kullanım durumu ve benimsenme.

Binance’in yatırım yaptığı veya bünyesine kattığı daha fazla ilginç proje.

Gerçek anlamda şeffaf hayır işleri.

Benimsenmeyi artırmak için çalışmaya ve geliştirmeler yapmaya, sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar