reklamı kapat

Binance, Bu Sefer Endonezya’da Bir Borsaya Yatırım Yaptı

Binance, Tokocrypto'ya yatırım yaptı.
13:00
12 Mayıs 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, farklı ülkelerdeki yerel kripto para borsalarına yaptığı yatırımlarla da tanınıyor. Binance bundan kısa süre önce Hindistan’ın en büyük kripto para borsalarından WazirX’e ciddi yatırım yapmış ve bunun kripto parasını da piyasaya sürmüştü. WRX’in inanılmaz bir yükseliş elde etmesi ve WazirX borsasının Hindistan’daki yasak kalktıktan sonra değerlenmesi Binance’in ne kadar kilit yatırımlar yaptığını gösteriyor.

Binance Yatırımlarını Sürdürüyor

Dev borsa şimdi de Endonezya içerisindeki bir kripto para platformu Tokocrypto‘ya belirtilmeyen bir miktarda yatırım yaptığını duyurdu. Bugün yapılan duyuruda yatırımın yerel kripto para borsasının iş planını geliştirmek ve yayılmasını hızlandırmak için kullanılacağı belirtildi.

Tokocrypto yetkilileri bunun yanı sıra teknolojik genişleme ve büyüme için de Binance ile ortaklaşa çalışmayı hedeflediğini açıkladı. Tokocrypto CEO’su ve kurucu ortağı Pang Xue Kai konu hakkında yaptığı açıklamada yapılan bu yatırımın Endonezya’nın gelecek vaat eden blockchain ve kripto para ekosistemine büyük katkılar sağlayacağını belirtti.

Kai buna ek olarak Tokocrypto’nun ülke içerisindeki yerinin ve konumunun da Binance’in yardımları ile beraber daha da belirgin bir hal alacağını düşünüyor. Gerçekten de Binance’in yatırım yaptığı şirketlerde veya borsalarda kısa sürede önemli yükselişler yaşandığı görüldü ve yine benzer bir görüntü ortaya çıkabilir.

Belki ilerleyen aylarda ilgili borsanın kendi kripto para birimi bile piyasaya sürülebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.