X


Binance Borsasına Türkiye’den Ödül!

Türk yatırımcıların yoğun olarak kullandığı Binance kripto para borsasına anlamlı bir ödül verildi.
20:40
28 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın hacim bakımından en büyük kripto para borsasın olan Binance, önemli bir ödül aldı. Binance borsası dahil birçok kurum ödüle layık görüldü. Kripto para borsasına neden ödül verildi? Diğer ödül verilen şirketler hangi? İşte detaylar.

İtibar Ödülü

Beykoz Üniversitesi ve İtibar Akademisi iş birliğiyle gerçekleştirilen ödül töreninde en itibarlı şirketler belirlendi. Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın sonuçlarına göre verilen ödüllerden birini Binance borsası almaya hak kazandı. Bu yıl 11’incisi düzenlenen ödül töreninde 40 farklı kategoride markalar ödüllendirildi. Gıdandan elektronik eşyaya kadar birçok alanda ödül verildi.

Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, yakın zamanda İtibar Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladıklarını belirterek şunları söyledi;

“Beykoz Üniversitesi olarak İtibar Akademisi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile yürütülen araştırmaların akademik destekçisi olmaktan ve Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni’ne ev sahipliği yapmaktan ötürü mutluyuz. Ödül alan tüm markaları tebrik ediyoruz. İtibar Akademisi ile iş birliğimiz çerçevesinde hem sektörel hem de akademik anlamda başarılı çalışmalar yürüteceğiz. İtibar Akademisi’nin yürüttüğü sektörel araştırmaların akademik partneri olarak bu çalışmaların başta üniversitemiz olmak üzere tüm üniversiteler için önemli bir referans noktası olacağına inanıyoruz”.

Binance Borsasına Ödül

Binance borsasını temsilen Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Dönmez ödülü kabul etti. Binance Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı şunları söyledi;

“Beykoz Üniversitesi ve İstikrar Akademisi’ne bu ödülü bize layık gördükleri için çok teşekkür ediyoruz. Bu ödülü tüm Binance ailesi adına aldık. Bizim alışkın olduğumuz bir ödül. Sürpriz de olmadı. Bunu devam ettirip bu itibarı sürdürmek istiyoruz”.

Binance CEO’su CZ, Twitter hesabı üzerinden ödüle dair bir paylaşım yaptı.

Ödül alan en itibarlı markalar şunlar oldu:Ağaoğlu İnşaat, Anadolu Sigorta, Arçelik, Banvit, Burger King, Binance, Coca Cola, Çimstone, Dominos, Ebebek, Enerjisa, Erikli, Eti, ETS Tur, Filli Boya, Ford, İstikbal, Kiğılı, Koç Holding, Koçtaş, Kütahya Seramik, Kütahya Porselen, Lassa, LC Waikiki, Mercedes, Migros, Nike, Opet, Pasaport Pizza, Pınar Süt, Teknosa, Türk Hava Yolları, Vitra, Yurtiçi Kargo, Ziraat Bankası, Zorlu Enerji

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar