Reklam

Beklenen Lansman Gerçekleştirildi: Shiboshi NFT Koleksiyonu Kısa Sürede Tükendi

14:15
15 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu projesi Shiboshi NFT koleksiyonu, dün gece piyasaya sürüldü ve büyük ilgiyle karşılaştı. Shiba Inu proje lideri Shyoshi Kusama, Shiboshi’nin satış hızına değindi. Bununla birlikte yüzlerce işlem ücreti harcayan ancak Shiboshi NFT satın almayan kullanıcılardan tepki yağdı.

Shiboshi Lansmanında Yaşananlar

Shiba Inu‘nun resmi Twitter hesabı, Shiboshi NFT’lerinin 14 Ekim’de piyasaya sürüleceğini duyurduktan sonra Shytoshi şahsi profilinden ayrıntıları aktardı. Lansman gece yarısı için planlandı. Shytoshi’nin aktardığına göre 10.000 NFT 35 dakika içerisinde tükendi.

Lansman, birçok Shiba takipçileri için başarılı olsa da bazı kullanıcılar yüksek işlem ücretlerinden yakındı. Bir kullanıcı, 1.500 dolar işlem ücreti ödemesine rağmen koleksiyondan parça alamadığını aktardı. Bununla birlikte 125 dolar ödeyen bir başka kullanıcı karşılığında bir şey alamadığını bildirdi.

Görünüşe göre NFT basım süreci birçok muhtemel NFT sahibini yaktı. Shytoshi, lansmanın akabinde takipçilerin işlem ücretleriyle ilgili şikayetlerinin dikkate alınacağını belirtti. Shiba Inu blok zinciri projesi olan Shibarium‘un, Ethereum blok zincirinden gelen yüksek işlem ücretlerine bir çözüm olacağını belirtti.

Shiboshi’lerin Satış Fiyatları

Bunun yanı sıra başarıyla Shiboshi’lere sahip olan kullanıcılar, alım satım işlemlerine başladı. Shiboshi #2, 25 ETH karşılığında satıldı. Bu rakam yaklaşık olarak 95.000 dolara eşdeğer. Shiboshi koleksiyonunun taban fiyatı 0.9 ETH’dir. Shiboshi NFT’leri için bir sonraki adım, kullanıcının SHIB’lerini adlandırmasına izin vermek ve SHIB yakımına katkıda bulunmaktır. Oshiverse adlı bir Shiboshi NFT oyunun geliştirilmesi atılan tüm adımların içeriğini oluşturuyor.

Popüler kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), gün içerisinde %17’nin üzerinde değer kaybı ile 0.000024 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar