Reklam

Bakkt Rekor Üzerine Rekor Kırıyor: 23 Milyon Dolarlık Hacme Ulaşıldı!

Bakkt'ın Bitcoin vadelileri yeni bir rekor kırdı.
09:00
28 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

İlk fiziki teminatlı Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmelerini piyasaya sürmesi ile bilinen Bakkt, yarattığı bütün beklentilere rağmen piyasaya çok yavaş bir giriş yapmış ve insanları hayal kırıklığına uğratmıştı. İlk günü içerisinde 100’ün altında BTC kontratı ile inanılmaz düşük bir hacim elde eden Bakkt, şimdilerde ise adeta rekora doymuyor.

Bakkt 3.000 Bitcoin Barajını Geçti

Bakkt tarafından yayınlanan bildiriye göre, platform son rekor gününden bu yana yüzde 60 elde etti ve tek bir gün içerisinde 4.443 kontrat alım satımı ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Bakkt Volume Bot tarafından aktarılan bilgilere göre ise platformun tek bir gün içerisinde elde ettiği hacim 23,07 milyon dolar olarak gözükmekte. Bu da o anlık değere göre 3.151 Bitcoin’e eş geliyor.

Bakkt en son rekorunu bundan 4 gün önce, 2.2728 adet Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi ile kırmıştı. Bakkt’ın ilginç bir yönü ise, BTC’nin düştüğü günlerde ciddi bir hacim yükselişi elde etmesi olarak gözükmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    kirdida ne oldu bir gunde 53 milyonluck hack oldu bir borsada ama Bakkt ta 23 milyon hacme ulasmis 🙂 neyin pesindesiniz anlamak mumkun degil

    23