X


Auto Coin Nasıl Alınır?

Auto Coin Nasıl Alınır?
16:15
26 Haziran 2021

AUTO, Binance Smart Chain üzerinde çalışan Autofarm protokolünün yerel ve yönetim token’ıdır.

Auto (AUTO) Nedir?

Auto (AUTO) Aralık 2020’de Binance Smart Chain üzerinden piyasaya sürülmüş Autofarm protokolünün yerel token’ıdır. Autofarm, kullanıcıların staking yaparak yield farming havuzlarından yüksek getiri elde etmelerini sağlayan zincirler arası bir platformdur. Autofarm, kazanç optimizasyonunu ve AMM kaynağını tek bir ürün haline getirerek Binance Smart Chain’de lider bir DEX ve kazanç sağlayıcı olmayı hedefliyor. Bu sayede kullanıcılar, tek bir platformda iki ürüne sahip olarak birden fazla protokole kaydolma sorunu yaşamıyor. Autofarm, Şubat 2021’de Huobi ECO Chain’de ilk çapraz zincir köprüsünü piyasaya sürdü.

Autofarm, Mart 2021’de kullanıcıların Binance Smart Chain üzerinde varlıklarını kolayca takip edebilmeleri adına tasarlanmış bir akıllı portföy yöneticisi Farmfol.ip’yu satın alarak ekosistemini genişletti. AUTO token, yönetimde teklif oylaması için kullanılabilir ve protokolden kazanılan ücretleri alır. AUTO, yalnızca kasa kullanıcılarının AUTO token madenciliği programına katılma fırsatına sahip olmasını sağlayarak topluluk tarafından adil olarak başlatılan bir token dağıtımı sunar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

AUTO Coin Nereden Alınır?

AUTO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle ve basitçe alınıp satılabilir. AUTO, an itibarıyla Binance platformunda AUTO/BTC, AUTO/BUSD ve AUTO/USDT paritelerinde işlem görüyor. AUTO, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 844 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

AUTO satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de AUTO Coin satın alabilirsiniz. AUTO/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. AUTO/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından AUTO Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar