X

ApeCoin Neden Yükseliyor? İşte Sebepleri ve Olası Fiyat Hareketleri!

ApeCoin geçtiğimiz günlerde Ape Fest 22'nin tamamlanmasıyla birlikte yükselişe geçti ama yükselişin tek sebebi bu değilmiş gibi görünüyor.
23:00
6 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Snoop Dogg ve Eminem, Bored Apes’lerini içeren yeni bir müzik videosu yayınlayarak Ape Fest ’22’yi kapattılar. ApeCoin’in fiyatı, boğaların NFT tokenini devralmasıyla iki aylık düşüş trendini kırarak olumlu bir havanın yaratılmasına yardımcı oldu.

Ape Coin Neden Yükseliyor?

ApeCoin’in fiyatının devam eden yükseliş trendinde 6.09 dolarda direnç göstermesi muhtemel.

ApeCoin, NFT tokeninin düşüş trendinin üzerine çıkmasıyla birlikte tekrar en çok konuşulanlar arasına taşındı. Boğalar, ApeCoin’in fiyatını yükselterek, yükselişin (en azından şimdilik) yeniden canlanmasını sağladılar. Trendin tersine dönmesi üç ana faktöre bağlanabilir.

Amerika’nın en popüler rapçileri Snoop Dogg ve Eminem, Ape Fest ’22’de yeni bir müzik videosu yayınladılar. Video, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerini içeriyor ve Web3 ve NFT topluluklarında anında popülerlik kazandı. Her yıl düzenlenen BAYC festivalinde diğer müzisyenlerin yanı sıra Roots, LCD Soundsystem, Haim, Lil Baby ve Lil Wayne gibi müzisyenler sahne aldı.

Ünlü rapçiler bunu yeni bir medya trendinin başlangıcı olarak görüyor ve token sahiplerinin Bored Apes’lerinin imajını yaratıcı veya ticari amaçlar için kullanmalarına fırsatlar yaratıyor. ApeCoin’in stratejisi, BAYC sahipleri için evren içerisindeki hareketleri kolaylaştırmaktı ve bu, NFT’yi henüz satın almamış kullanıcılar için çekiciliğini artırmaya yardımcı oldu.

Olası Fiyat Hareketi

ApeCoin fiyatı iki aylık düşüş trendinden çıktıkça, NFT tokeninin artık ayıların kontrolünde olmadığı ortaya çıkmış gibi görünüyor. ApeCoin fiyat grafiğinde bir yükseliş farklılığı var ve NFT tokeninde %20’lik bir artış olması muhtemel olabilir.

Bununla birlikte, ApeCoin 4,28 doların altında dört saatlik bir mum görürse, NFT tokeninin daha düşük bir dip görmesi ve fiyatı 3,78 dolara gitmesi muhtemel olabilir. 3,78 dolar seviyesi, NFT tokeni için istikrarlı bir destek olarak tanımlanıyor. Bu nedenle, 4,28 doların üzerinde bir kapanış, ApeCoin’in yükseliş eğiliminin anahtarı olabilir.

NFT tokeni bu seviyede direnci geçemezse, ApeCoin’in yükselişi 5 $ ile sınırlı kalabilir. ApeCoin’in 5 doların üzerindeki fiyat rallisi onu 5,50 dolar hedefine itebilir ve yükseliş trendinin sınırlandığı yer burası olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar