Reklam

Analist Yakından Takip Ettiği Altcoin’i Paylaştı: Kısa Vadede %20 Artış

Yakından takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, kripto para piyasalarında devam eden düzeltmenin ortasında büyük bir altcoin'in benzersiz bir güç gösterdiğini iddia etti.
15:00
4 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, kripto para piyasalarında devam eden düzeltmenin ortasında en büyük 5’nci kripto para olan BNB‘nin benzersiz bir güç gösterdiğini iddia ederek, altcoin için oldukça olumlu konuştu.

“İlgi Çekici Piyasa Yapısına Sahip”

Michaël van de Poppe, 610 binden fazla takipçisine, önde gelen kripto para borsası Binance‘in yardımcı token’ı BNB’nin (BNB) şu anda ilgi çekici piyasa yapısına sahip olan kripto paralardan biri olduğunu öne sürdü. Van de Poppe, son strateji oturumunda BNB boğalarının 215 ila 211 dolar arasında bir noktada ralli yakalayabileceğini belirterek şunları söyledi:

Stablecoin USDT’ye karşı BNB, potansiyel olarak long’lara bakmaya sıra geldiğinde bakacağım tek kripto para olabilir. Şu anda kritik dirençten red yedi ama aslında güç kazanıyor. Devamını görmek için burada geçilecek olan bir seviyeyi görmek istiyorum. Dolayısıyla, BNB’de uzun vadeli bakmak istiyorsanız, burada 216 ila 215 dolar arasında bir aralığa bakmaya başlamanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Biraz daha savunmacıysanız 211 dolara bakmaya başlayabilirsiniz, ancak şu anda güç gösteren tek kripto para bu.

Kısa Vadede Yüzde 20 Yükselebilir

Analist, ayrıca  BNB‘nin mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 20’nin üzerinde bir yükselişe karşılık gelen 256 dolara ulaşma yolunda olabileceğini söyledi:

BNB burada hala iyi görünüyor. ETH üzerindeki yapı da oldukça benzer.

Van de Poppe’nin işaret ettiği altcoin olan BNB, yazım sırasında günlükte yüzde 1,02 yükselişle 219,10 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar