Reklam

Analist, Kritik Fiyat Seviyelerine İşaret Etti: Binance Coin (BNB), XRP ve Cosmos (ATOM) Güncel Teknik Görünüm!

Analist, Binance Coin (BNB), XRP ve Cosmos (ATOM) adına kritik fiyat seviyelerine işaret etti ve güncel teknik görünümü değerlendirdi.
09:30
28 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda piyasadaki son durumu değerlendirdi. Analist Binance Coin (BNB), XRP, Cosmos (ATOM) adına güncel teknik görünüme dikkat çekti ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Analist, Kritik Fiyat Seviyelerine Dikkat Çekti

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla piyasadaki son durumu değerlendiren analist, XRP‘nin kısa vadede 0,34 dolar seviyelerinin üzerinde kalıcı olabilmesi durumunda 0,43 dolar ve 0,47 dolar seviyelerine varan bir yükseliş kaydedebileceğini ifade etse de kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin devam etmesi durumunda XRP’de mevcut seviyelerden de düşük oranlı bir geri çekilmenin söz konusu olabileceğini belirtti.

Öte yandan kripto para piyasasındaki düşüş ivmesinin devam edebileceğini ifade eden analist, Binance Coin’in (BNB) ilerleyen haftalarda 222-225 dolar destek bandına gerileyebileceğini savundu. Ayrıca kripto para analisti, ATOM adına da 8,70 dolar direncinin kısa vadede aşılamaması durumunda düşüş yönlü ivmenin devam edebileceğini de ifadelerine ekledi.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya düşüş yönlü bir ivme ile başladı ve son 24 saatte kaydettiği değer kayıplarının ardından 20.700 dolar seviyelerine geriledi. Ethereum (ETH) ise kaydettiği %2,15’lik değer kaybı ile birlikte 1.185 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlarken, kripto para piyasasının toplam değeri ise 974 milyar dolara geriledi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 150 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar