Altcoin Tahminleri: AVAX Coin Geleceği! LUNA ve CEEK Coin Yorumları!

Özet

  • AVAX Coin fiyatı BTC düşüşü sürerse 10 dolara kadar inebilir.

  • LUNA Coin yeni ATL seviyesine koşuyor 0,48 dolar son büyük destek seviyesi.

  • CEEK Coin tıpkı LUNA gibi yeni tarihi dip seviyesi oluşturabilir.

  • Piyasaya etkisi: Negatif
23:50
16 Ağustos 2023

Kripto para piyasaları genelinde negatiflik hakim ve yatırımcılar daha fazla düşüş konusunda endişeleniyor. AVAX, LUNA ve CEEK Coin uzun süredir yatırımcıların radarında ve onlar da son düşüşten payına düşeni aldı. Peki ilerleyen günlerde yatırımcıları neler bekliyor? Güncel veriler ne yönde?

AVAX Coin Geleceği

Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada 29.135 dolardan alıcı buluyor. AVAX ise yazı hazırlandığı sırada 11,53 dolarda ve 11,21 dolarlık destek seviyesine yakın seyrediyor. Ethereum layer2 çözümlerine artan ilgi bugünlerde uzun vadeci Avalanche yatırımcılarının aklını karıştırıyor. Ancak son zamanlardaki düşüş hareketinin bununla bir bağlantısı yok. Genel piyasa hissiyatındaki negatiflik ve alıcıların zayıflığı AVAX fiyatının da diğerleriyle birlikte düşmesine neden oluyor. Öte yandan AWS ve Google ile yaptığı iş birlikleri, tokenize varlıkların desteklenmesi için açıklanan hibe programları Avalanche’ın uzun vadeli görünümünün de pozitif olduğunu gösteriyor.

Fiyata dönecek olursak günlük grafikte 11,23 dolar bölgesi önemli destek seviyesidir. Eğer aşırı satışlar devam ederse fiyatın 10 dolar bandına kadar düştüğünü görebiliriz. Diğer taraftan BTC eğer sürpriz toparlanmasına başlarsa 13,85 doların ardından 15,73 ve 18 dolara doğru yükseliş görebiliriz.

LUNA Coin Yorumları

Yeni CEO beklenen katkıyı projeye henüz sunabilmiş değil. Diğer taraftan Do Kwon ve diğer üst düzey yöneticilerin içinde bulunduğu durum LUNA Coin’in geleceğinin de pek parlak olmadığın gösteriyor. LUNA hakkında önceki piyasa değerlendirmelerimizi hatırlayanlar fiyatın yeni ATL seviyeleri belirleyebileceğinden bahsetmiştik. Yakın zamanda 0,55 ve 0,5 dolar seviyelerin kaybıyla olan şey budur.

Yazı hazırlandığı sırada LUNA Coin fiyatı son kritik destek bölgesi olan 0,48 dolar eşiğinde. Eğer bu bölgenin altında kapanışlar olursa 0,4 ve 0,3 dolara kadar çok daha derin bir ATL (tüm zamanların en düşük seviyesi) görülebilir.

CEEK Coin Yorumları

Yaklaşık bir aydır 0,044 dolar ile 0,055 dolarlık aralıkta hareket eden fiyat şimdi tabana daha da yaklaştı. Eğer BTC fiyatında ciddi bir düşüş yaşanırsa bu yatay desteğin kırıldığını görebiliriz. Yükselişin başlaması içinse 0,055 dolar üstü kapanışlarla 0,068 dolar bölgesinin test edilmesi beklenebilir.

Ayı piyasaları popüler birçok altcoinin yok olduğu dönemlerdir. Eğer sürecin sonuna yaklaşıyorsak CEEK Coin gibi altcoinlerin de bir ölüm kalım testiyle karşı karşıya kalması muhtemel. ATL bölgesinde bulunan fiyat ilerleyen günlerde yeni tarihi dipler yapabilir.

Yukarıdaki tahminler büyük ölçüde Bitcoin fiyat hareketine göre şekilleneceği için yatırımcıların kral kriptoyu yakından izlemesi faydalı olabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar