x

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak Kolaylaşıyor


Bitkapital

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Nasıl Bitcoin alırım? Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Gibi benzer soruları sıklıkla almaya başladık. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi kartıyla Bitcoin satın alabileceğimiz sitemiz 2015 yılında Londra’da kurulan Indacoin. İncelememize göre bu sitede işlemler çok hızlı yapılmakta ve sadece bir kaç tıklama ile Bitcoin satın alınabilmekte.

Bu linke tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa açılıyor. Bu sayfadan almak istediğiniz miktarı USD olarak girebilirsiniz. Daha sonra kredi kartı ve iletişim bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. En alt kısımda ise satın aldığınız Bitcoin’leri hangi hesaba göndermek istediğiniz soruluyor, bu kısma Bitcoin adresinizi girerek işlemi tamamlamış oluyorsunuz. İlk işleminizde 100 USD’ye kadar olan satın alma limiti, sonraki işlemlerde 500 USD’ye kadar çıkmaktadır.

İşlem tamamlandıktan sonra, satın alınan Bitcoin’ler anında Bitcoin adresinize gönderilecektir.. İlk satın alımınızdan sonra diğer satın alımlarınız için %3’e varan indirim kuponları da firma tarafından e-posta adresinize gönderilmektedir.

indacoin

Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak Kolaylaşıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video
...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör