x

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak Kolaylaşıyor


Bitkapital

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Nasıl Bitcoin alırım? Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Gibi benzer soruları sıklıkla almaya başladık.

Bu nedenle, 2017 yılı için Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz.

Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz..

Cex.io uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor.

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda çokça konuşulan Bitcoin Cash’de yakın zaman içerisinde siteye eklendi.

Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün. Ayrıca Bitcoin ile kaldıraçlı Margin işlemi yapmak da mümkün.

Cointürk olarak Cex.io‘nun kredi kartı ile bitcoin ve diğer kripto para satın alma hizmetini kolay, hızlı ve ucuz olmasından dolayı öneriyoruz.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak Kolaylaşıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video