reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Al

09:55
17 Temmuz 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Kredi kartıyla nasıl Bitcoin Cash satın alabilirim? Kredi kartıyla Bitcoin ve Ethereum satın alınabilir mi?  Bu sorularını sıklıkla alıyoruz. Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda hızlı bir şekilde kripto para satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık. Bu yazıda kredi kartı veya banka/debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi kartıyla Bitcoin Almak 2019

Cex.io 6 yılı aşkın bir süreden beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Kredi Kartı ile Kripto Para Satın Alma

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrettiğini belirtelim. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Ripple, Stellar, ZCash ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. 2013’te ilk bulut madencilik şirketi olarak kurulan Cex.io, bugün 1 milyondan fazla kullanıcısı tarafından güvenilen, çok işlevli bir kripto para borsası haline gelmiştir. Cex.io’da piyasadaki kripto para çiftleri için yüksek likiditeye sahip derinlik tabloları bulunmaktadır ve site hacim sıkıntısı yaşamadan her seviyede kullanıcıya hitap etmektedir.

Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün. Cex.io sitesini kolay ve ucuz  işlem ücretlerinden dolayı siz okurlarımıza öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.