X


Kredi Kartı ile Kripto Para Alma

Kredi kartınızla nasıl Bitcoin satın alabilirsiniz? Kredi kartıyla altcoin satın alınabilir mi? Yazımızda bu sorulara cevap bulabilirsiniz.
04:55
1 Ocak 2021

Kredi kartıyla nasıl kripto para satın alabilirim? Kredi kartıyla Bitcoin ve Ethereum satın alınabilir mi? Hızlı bir şekilde kripto para satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık. Bu yazıda kredi kartı veya banka/debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz. Yazımızda ayrıca; kredi kartı ile bitcoin alınabilecek siteler, kredi kartı ile bitcoin alınan siteler, kredi kartı ile btc alma, kredi kartı ile xrp alma, kredi kartıyla ethereum almak, sanal kart ile bitcoin almak, Kredi Kartı ile Bitcoin Alımı gibi kavramları açıklıyoruz.

Kredi Kartı ile Kripto Para

Indacoin 5 yılı aşkın bir süreden beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Kripto Al

Site içerisinde Bitcoin fiyatının uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrettiğini belirtelim. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Ripple, Stellar, ZCash ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. 2014’te kurulan Indacoin, bugün 5 milyondan fazla kullanıcısı tarafından güvenilen, çok işlevli bir kripto para borsası haline gelmiştir.

Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak yakında eklenecek özellikler arasında. Bunların yanında platformun referans (affiliate) sistemini kullanarak pasif gelir sağlayabilirsiniz. Indacoin sitesini kolay kullanım ve düşük işlem ücretlerinden dolayı okurlarımıza öneriyoruz.

Aşağıda bir fikir vermesi açısından Indacoin satın alma sayfasını görebilirsiniz. Oldukça sade ve kolay anlaşılabilir bir deneyim sunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar