reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Al

Kredi kartınızla nasıl Bitcoin satın alabilirsiniz? Kredi kartıyla altcoin satın alınabilir mi?
04:55
5 Ocak 2020

Kredi kartıyla nasıl kripto para satın alabilirim? Kredi kartıyla Bitcoin ve Ethereum satın alınabilir mi? Hızlı bir şekilde kripto para satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık. Bu yazıda kredi kartı veya banka/debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi kartıyla Bitcoin Almak 2019

Cex.io 6 yılı aşkın bir süreden beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Kredi Kartı ile Kripto Para Satın Alma

Site içerisinde Bitcoin fiyatının uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrettiğini belirtelim. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Ripple, Stellar, ZCash ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. 2013’te ilk bulut madencilik şirketi olarak kurulan Cex.io, bugün 5 milyondan fazla kullanıcısı tarafından güvenilen, çok işlevli bir kripto para borsası haline gelmiştir. Cex.io’da kripto para çiftleri için yüksek likiditeye sahip derinlik tabloları bulunmaktadır ve site hacim sıkıntısı yaşamadan her seviyede kullanıcıya hitap etmektedir.

Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün. Bunların yanında platformun referans (affiliate) sistemini kullanarak pasif gelir sağlayabilirsiniz. Cex.io sitesini kolay kullanım ve düşük işlem ücretlerinden dolayı okurlarımıza öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun