X


Yükseliş Potansiyeli Olan 13 Gizli Altcoin! Detaylı Kripto Fırsat Analizi!

Bu 13 altcoin'in ortak iki özelliği bulunuyor, yeni altcoin boğasında ciddi fiyatlama yapabilirler.
21:36
12 Eylül 2021

Eğer doğru projeye yatırım yaparsanız kısa sürede paranız binlerce kat değerlenebiliyor. Elbette doğru projeyi bulmak önemli bununla alakalı internet sitemizde çok fazla kriter içeriği yayınladık. Doğru projeye kendi araştırmanız neticesinde karar vermeniz ve yatırım tavsiyesi almamanız sizin için yararlı olacaktır. Biz bugün piyasa değeri henüz düşük ve ATH noktasından uzaklaşmış bazı projeleri inceleyeceğiz.

Enzyme (MLN)

Melon Protokolü olarak daha önce isimlendirilen proje daha kolay yatırım imkanları sunar. Melonport isimli şirket tarafından geliştirilen protokol Ethereum ağı üzerinde çalışıyor. Mona El Isa ve Rito Trinkler 2016 yılında projenin temellerini atmıştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yatırım stratejilerine odaklanan sistem sayesinde aynı protokolü kullanan diğer yatırımcılar sayesinde daha kazançlı yatırımlar yapabiliyorsunuz. Oldukça eski olan Enzyme (MLN) yaklaşık 110 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Piyasa değeri 197 milyon dolar seviyelerinde olan proje ATH noktası olan 255 dolara en son 2017 yılında ulaşmıştı. Bu yıl yaşanan boğa sezonunda 177 doları gören fiyat yıllardır ATH tazelemiyor ve eğer proje sekteye uğramazsa 255 doları görme ihtimali bulunuyor. En azından 1,8 milyon olan arzı ve nispeten düşük olan piyasa değeri bunu destekliyor. Protokolde kilitli toplam varlık miktarı 73 milyon dolara yaklaştı.

Linear (LINA)

Toplam arzı 10 milyar olan Linear (LINA) bugünlerde yaptığı fiyat hareketiyle 200 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. Güncel olarak 0,05007 dolardan alıcı bulan protokol finans odaklıdır. Sınırsız likit sloganıyla DeFi hizmeti veren Linear (LINA) ilk 300 içine bulunuyor.

ATH noktası olan 0,27 dolardan oldukça uzak olan proje yeni bir boğa sezonunda ciddi fiyatlama yapabilir. Ancak projenin ekibini ve detaylarını inceleyerek karar vermek elbette sizin sorumluluğunuzdadır.

Casper (CSPR)

Piyasa değeri 300 milyon doların altında olan projelerdendir. Güncel fiyatı 0,139 dolar seviyelerinde ve 10,3 milyar toplam arzı bulunuyor. ATH noktası 1,3 dolardan oldukça uzak olan tokenın yeni anlaşma ve sistem yükseltmeleriyle 10 kat fiyat potansiyeli bulunuyor.

Vlad Zamfir projenin kurucuları arasında yer alıyordu. Ancak token listelenmesini erkene almak isteyen geliştiriciler tarafından projeden uzaklaştırıldı. Bunun üzerine Casper’a dava açtı. Mevcut geliştirici ekibin yakından incelenmesi ve projenin detaylarıyla irdelenmesi yararlı olabilir.

Bounce Token (AUCTION), Harvest Finance (FARM) ve LUKSO (LYXe)

Ethereum tabanlı oluşturulan proje daha sonra BSC ve Polkadot ile ortaklığa girişti. DeFi hizmeti veren Bounce Token (AUCTION) yaklaşık 60 milyon dolar piyasa değerine sahip ve ATH noktasından %50 aşağıda bulunuyor. Piyasa değerinin düşük olması ve sadece 10 milyon arz ile sunulması onun için avantaj olarak görülüyor.

Harvest Finance (FARM) DeFi ve DAO hizmeti veriyor. Özellikle DeFi projelerinde yeni altcoin boğasında ilgi devam edebilir. Hali hazırda 130 milyon piyasa değeriyle Harvest Finance (FARM)’da bundan payını alabilir. ATH noktası 422 dolar olan proje şu an 200 dolardan alıcı buluyor.

LUKSO (LYXe) hakkında daha önce Tyler Swope’ta övgü dolu sözler söylemişti. NFT alanında olan LUKSO (LYXe) son çılgın taleple birlikte 6 dolardan 17 dolara kadar çıktı. Toplam arzı 100 milyon adet olan projenin 222 milyon dolar piyasa değeri bulunuyor. Üstelik ATH noktası olan 25 dolardan halen çok uzak ve yükseliş potansiyeli var.

Everipedia (IQ) ve Diğer Projeler

Merkezi olmayan bilgi platformudur. Everipedia (IQ) coin aslında Wikipedia benzeri sistemlere rakip olarak doğdu. İlk olarak 2014 yılında bilgi sitesi formatında yayın hayatına başlayan proje daha sonrasında kripto odaklı çalışmalara girişti. IQ Coin bu şekilde doğmuş oldu. Toplam 21 Milyar arzı olan projenin güncel piyasa değeri sadece 163 milyon dolar ve ATH noktası olan 0,064 dolardan oldukça uzak.

Piyasa değeri olarak 200 milyon doların altında ve ATH noktasından uzak olan diğer projeler ise Kin (KIN), Sun (New), Wrapped NXM (WNXM), Wanchain (WAN), Ampleforth (AMPL) ve Terra Virtua Kolect (TVK)’tir. Bunlar arz fiyat dengesi ele alındığında yükseliş potansiyeline sahip alternatiflerdir. Üstelik ATH noktasından uzak olmaları da bunu destekler. Ancak yatırım yapmadan önce projeleri detaylarıyla incelemek sizin sorumluluğundadır. Buradaki veriler bilgi verme amaçlıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar