reklamı kapat

Yeni Nesil Kripto Para Platformu ABCC

ABCC platformu kripto para yatırımcılarına en iyi hizmeti vermek için kurulmuş bir borsa platformu.
16:25
1 Kasım 2018
  • Coin TürkCoin Türk

“Üst düzey bir dijital para borsası” olarak niteleyebileceğimiz ABCC, dünya standartlarında hizmet anlayışına sahip. Sorunsuz ve kullanıcı merkezli bir yatırım tecrübesi sunmak ABCC platformunun öncelikli amacı.

ABCC’nin ezber bozan teknolojik altyapısı sayesinde platformdaki işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Borsa yalnızca özel bir yatırım metodolojisine sahip, belirli bir kalitenin üzerindeki dijital paraları platformuna ekliyor. Çoklu koruma da işin cabası. Platformdaki 5 katmanlı korumaya sahip özel güvenlik yapısı sayesinde güven içinde işlem yapabilirsiniz.

ABCC’nin misyonu

Platform Merkezsiz Teknoloji felsefesini benimsiyor – açık, sürtünmesiz ve katılımcı. ABCC, yatırımcıların değerli Merkezsiz Teknoloji varlıklarını fark etmesine vesile olmaya odaklanıyor ve bu doğrultuda güvenli bir online yatırım platformuyla profesyonel yatırım hizmetleri sunuyor.

ABCC Token (AT)

ABCC Token’ı (AT) borsa tarafından basılan ERC-20 tabanlı bir token. Toplam AT sayısı 210 milyon olup ileride daha fazla basım yapılmayacaktır. AT sahipleri platformda başlıca şu fırsatlara sahip:

-ABCC platformundaki çeşitli ürün ve hizmetlerde AT’nin kullanımı. Kullanıcılar AT ile diğer dijital paraları satın alabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve premium hizmetlere erişim sağlayabilir.

-ABCC’deki çeşitli aktivitelere ve kampanyalara katılım. ABCC belirli standartları karşılayan kullanıcılarını ödüllendirir. Örneğin AT sahipleri ABCC’nin topladığı işlem ücretlerinin %80’ini paylaşır.

-AT sahipleri aynı zamanda topluluk oluşturma, üyeler arası ve ABCC ile iletişim ve ABCC’ye önerilerde bulunma gibi birçok aktivitede bulunabilir.

Platform AT basımı için “İşlem Katkısı + Eş Zamanlı Kullanıma Sürme” isimli bir mekanizma geliştirdi.

%50 İşlem Katkısı: “ToM” ile işlem yapan kullanıcılar için %40 + AT’lerin basımından önce işlem yapan kullanıcılara %10

%50 Eş Zamanlı Kullanıma Sürme: Yatırımcılar, proje ekibi ve platform için sırasıyla %10, %20 ve %20. Bu özellikle kullanıma sunulan AT’lerin sayısı = ToM ile kullanıma sunulup dağıtılan AT’lerin sayısı.

Trade-to-Mine (ToM)

Platformdaki yenilikçi özelliklerin başında geliyor. AT’lerin %40’ı, “Trade to-Mine” (Kazmak İçin İşlem Yap) mekanizmasıyla borsada işlem yapan kullanıcıları ödüllendirmede kullanılır. BTC üretim modelinden esinlenen platform AT için benzer bir enflasyon modeli geliştirdi. ToM mekanizması “kullanıma sürme” ve “dağıtım” olmak üzere iki adımdan oluşuyor.

Mobil uygulama, Türkçe desteği ve ödül kampanyası

Platform erişim kolaylığı açısından yatırımcılara en iyisini sunmak istiyor. Bu doğrultuda mobil uygulama geliştirdi. Hem Android hem iOS kullanıcıları ABCC mobil uygulamasını telefonlarına indirebilir. Öte yandan Türk yatırımcılara özel bir ilgisi olan ABCC platformunun desteklediği diller arasında Türkçe de yer alıyor. Dil seçeneklerinden Türkçeyi seçerek hiçbir yabancı dil bilgisine gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz.

Platform bir de ödül kampanyası düzenliyor. Kampanya dahilinde kullanıcılar iPhone XR kazanabilir. Bunun için yapılması gereken şey 150 kişiyi platforma davet edip işlem yapmalarını sağlamak. iPhone’un yanı sıra aynı zamanda AT airdrop’undan token kazanma şansı yakalayın. ABCC elçisi rozeti kazanma şansı yakalayın ve davet ettiğiniz herkes 4 AT kazansın.

Platformdaki temel para birimleri BTC, ETH ve USDT. Bu üç kripto paraya karşı işlem gören paralar şu şekilde: AT, ADA, BAT, BCH, BNT, CND, CNN, CVC, DASH, DNT, DPY, EDG, ELF, ENG, EOS, ETC, FUN, GNO, GNT, GUSD, HOT, ICX, IOST, KEY, KNC, LEND, LTC, MCO, NPXS, OMG, PAX, POWR, QTUM, REP, RTE, SALT, SNT, SOC, STORJ, TNS, TTU, WICC, XLM, XMX, XRP, YEE ve ZRX.

Platforma dair daha fazla bilgiye web siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca platformun Telegram kanalına üye olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER