X


Vitalik Buterin’e 200 Milyon Dolar Değerinde Token Gönderen Proje: Ekart Inu

12:47
12 Ağustos 2021
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para ekosisteminde devrim yarattıklarını dile getiren Ekart Inu, “topluluk için, topluluk tarafından kullanılan bir para birimi” olduğunu iddia ediyor. Yapılan açıklamalara göre ön satışın ilk 48 saatinde 60.000 hesap Ekart Inu aldı ve şu anda da bu rakam 100.000’den fazla hesaba ulaştı.

Ekart Inu ve Vitalik Buterin

Yeni bir duyuruya göre Ekart Inu, kripto para devi Vitalik Buterin’in Covid Yardım Fonu’na 200 milyon değerinde token aktardı. Bu oldukça stratejik bir hamle olarak değerlendiriliyor ve Ekart Inu’nun bu sayede dünya çapında yardım konusunda bir ilgi odağı olacağı düşünülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Konuyla ilgili yaptıkları açıklamada proje, “100 bin hesap sahibine ulaştık ve bu hesaplar toplumun güveninin hızla arttığını gösteriyor. Bu keyifli durumda Vitalik Buterin’in Covid Yardım Fonu’na bağışta bulunmaya karar verdik. O fonu ihtiyacı olan herhangi bir ülkeye bağışlayabilir.” sözlerini kullanıyor.

Ekart Inu Nedir?

Ekart Inu, e-ticaret sektöründe bir devrim getirme vizyonuyla türünün ilk örneği olduğunu ifade ediyor. Ekart Inu,  Kripto para kullanarak işlem yapabileceğiniz, satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir konsept sunan ilk e-ticaret platformu olarak tanımlanıyor. Ayrıca bir marka olarak Ekart Inu, e-ticarette kripto söz konusu olduğunda büyük bir güven ve güvenilirlik kazanmış proje olarak da lanse ediliyor.

Ekart INU, diğerlerinden farklı olarak, Polygon Chain’in bir token’ıdır. Polygon, “Ethereum’un Blok Zincirlerinin İnterneti” olarak adlandırılan bir Hint blok zinciri ölçeklenebilirlik aşaması olarak tanımlanabilir.

Platformun açıklamalarına göre Polygon Chain, Ekart Inu’nun güvenliğine, ölçeklenebilirliğine, kullanıcı deneyimine vb. güvenmek için başka bir neden. Yapılan açıklamalarda Ekart Inu’nun gerekli miktarda güveni ve ilgiyi aldığı ve en başından bu yana sadık bir müşteri tabanına ulaştığı ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak Ekart Inu, sınırsız token’ların %80’ini yaktığını iddia eden ilk şirket olarak değerlendiriliyor. Bu da kalan %20’lik hissenin %2’sinin airdrop’lar ve web tabanlı medya challeng’ları için verileceği anlamına geliyor. Kalanın %6’sı fatura ödülü olarak dağıtılacak ve geri kalan %10 ise 4 aşamaya ayrılacak. Bu noktada başlangıçta Ekart Inu toplam arzının 1 katrilyon olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Ekart Inu iletişim adresi linki: https://polygonscan.com/token/0xd2e1cd904d1903c3746fa4bdf02e3dcd01c4548c

Halka Açık Satış Turları

Faz 1:

İlk aşama toplam 0.0000001 dolar ile başlayacak.

Toplam: 300000000000000

 Faz 2:

İkinci aşama büyük olasılıkla toplam 0,00001 dolardan başlayacak

Toplam: 300000000000000

Faz 3:

Üçüncü aşama 0.00001 dolar ile başlayacak

Toplam: 300000000000000

Faz 4:

Dördüncü ve son aşama 0.0001 dolar ile başlayacak

Toplam: 300000000000000

Merkezsiz Finans (DeFi) ve Ekart INU

Şeffaf, güvenli ve erişilebilir finansal sistemlere duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor ve günümüzde daha da belirgin hale geliyor. Bunun, mevcut merkezi finansal sistemin müşterilere finansal fırsat ve inandırıcılık sağlayamamasından kaynaklandığı kabul edilmektedir. Bu nedenle, çoğu kişi merkezi olmayan veya kısaca DeFi’yi daha fazla şeffaflık ve daha iyi koşullu güvenlik sunabilen ve yakında bazı geleneksel finansal döngülerin yerini alabilecek bir sistem olarak görüyor.

DeFi’nin, mevcut finansal yönetimlerde bir değişikliği katalize eden yatırım, ticaret, borçlanma ve borç verme yoluyla hızla cazibe kazanması bekleniyor. Kripto para borsalarının talebindeki artış ve açıklık, dünya çapında çeşitli DeFi sistemlerinin popülaritesini giderek artırıyor.

Ekart Inu da kripto endüstrisindeki bu tür değişikliklere odaklanıyor. Hesap sahipleri için sistemi şeffaf hale getirerek, her bir hisse fiyatına karar verme yetkisini müşterilerinin insiyatifine bırakıyor.

Yapılan açıklamalara göre Ekart INU, başarısızlığa uğramayan merkezi olmayan bir finans (Defi) çerçevesi sunan ilk platform olacak. Ekart Inu sayesinde basit bir internet bağlantısıyla, her yerden stake satın alabilir ve hatta aktarabilirsiniz. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda platform, “Ekart, dijital paraya, küresel ödemelere ve uygulamalara ev sahipliği yapacak. Ekart, dijital bir ekonomi, içerik oluşturucuların çevrimiçi edinmeleri için yoğun yeni yollar ve çok daha fazlasını bir araya getirdi.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak diğer platformlar %10’luk bir ücret alırken, Ekart INU elinden geldiğince farklı bir ücret sistemi için yeni bir girişimde bulundu. Bu doğrultuda toplam %10’un %5’i işlem ücreti olacak. %2 kullanıcıya geri dönecek, %2 likidite olacak ve kalan %1 covid yardım fonuna aktarılacak.

Resmi websiteleri: ekartinu.com | ekartinu.global | ekart.global

Airdrop: bit.ly/37jbDLm

Yarışma: https://www.ekartinu.com/contest

Reddit | Twitter | Telegram | Bitcointalk | YouTube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar