reklamı kapat

Uzmanından Kripto Para Kullanıcılarına Tavsiye Niteliğinde Açıklamalar

Yatırım platformu eToroX'in müdürü Doron Rosenblum kullanıcılara seslendi.
21:00
12 Mayıs 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Küresel çapta hizmetlerine devam eden yatırım şirketi eToro’nun üst düzey yöneticisi Doron Rosenblum kripto kullanıcılarına yönelik açıklamalarda bulundu. Piyasadaki son durumları değerlendiren Rosenblum tavsiye niteliğinde değerlendirmeleriyle dikkat çekiyor. Rosenblum’a göre hızlı hareket etmek kripto para piyasasının olmazsa olmaz gerekliliklerinden. Bilindiği üzere öncü kripto para Bitcoin (BTC) her geçen gün fiyatını daha da fazla artırıyor. Bu artışlar esnasında doğru pozisyon almayan yatırımcılar fırsatları kaçırıyor olabilir.

Hızlı Hareket Etmek

Rosenblum yaptığı açıklamalarda geleneksel piyasalarla yenilikçi kripto para piyasasını karşılaştırıyor. Ünlü yöneticiye göre kripto para piyasasında hızlı hareket etmek hayati nitelikte. CryptoGlobe ile bir röportaj gerçekleştiren Rosenblum  kriptoların geleceğine yönelik de olumlu yorumlarda bulunuyor. Dahası Rosenblum’a göre Bitcoin gibi kripto varlıklar finans dünyasının geleceğini değiştirecek potansiyele sahip.

Rosenblum eToro’nun Blockchain odaklı teşebbüsü eToroX bünyesinde hizmetlerini sürdürüyor. Şirketin 2014 yılından beridir bu yeni piyasanın farkında olduğunu dile getiren Rosenblum eToroX’in bir ihtiyacı karşıladığını belirtiyor.

Kriptolardaki Fırsatlar

Kripto para piyasasının son günlerde ortaya koyduğu fiyat tablolarına bakıldığında Rosenblum’a hak vermemek elde değil. 2019 yılıyla birlikte etkili bir ivme yakalayan kriptolar kullanıcılar cezbeden grafikler ortaya koyuyor ve yatırımcılara birçok avantaj sunuyor. Bu fırsatlarla dolu hareketlenmeden kar elde edebilmek için kullanıcıların hızlı hareket etmesi ve doğru pozisyonda bulunması gerekiyor. BTC’nin son 10 günlük süreçte yaklaşık %30 oranında artış kaydettiğini düşünürsek kullanıcıların elde edebileceği kazancı daha iyi anlayabiliriz. Tabi ki fırsatlarla dolu bu yeni piyasada tedbirli hareket etmek gerektiğini de akıllardan çıkarmamakta fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.