X


Uzman Analistten 5 Altcoin’lik Değerlendirme: Hepsi Ralliye Hazır!

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe ciddi artış potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü 5 altcoin’i paylaştı. 
12:45
17 Ağustos 2021

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe önümüzdeki haftalarda ciddi artış potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

The Graph Güç Topluyor

Analistin listesindeki ilk kripto para birimi olan The Graph (GRT), bir Blockchain endeksleme protokolü olarak tanımlanabilir. Analistin açıklamalarına göre ise GRT bir düşüş trendini sonlandırma ve Bitcoin karşısında güç toplama dönemine giriyor.

Analistin açıklamalarına göre GRT muhtemelen Bitcoin karşısında yükselişe geçtikten sonra en yüksek seviyesi olan 0,000061 BTC’yi ziyaret edebilir. Analist yaptığı açıklamalarda döngünün GRT için yükseliş sinyali verdiği ve ilk hedefin 1,62 dolar bandı olduğu görülüyor. GRT’nin rekor kırabilmesi içinse 2,88 dolarlık seviyeyi geride bırakması gerekecek.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

The Graph’ten sonra analistin takip ettiği ikinci kripto para biriminin Skale Network (SKL) olduğu görülüyor. Analistin açıklamalarına göre SKL/BTC grafiğinde SKL’nin bir ralli başlatabilmesi için 0,35 dolar değerine denk gelen 0,0000076 BTC’yi aşması gerekiyor.

Analist yaptığı açıklamalarda, bu seviyenin kırılması ile 0,67 dolara doğru ciddi bir artış eğiliminin görülebileceğini ifade ediyor. Buna ek olarak Van de Poppe’a göre SKL’de yeni rekor seviyeler de görülebilir.

Swipe, Ziliqa ve Celer Network

Kripto banka kartı düzenleyicisi Swipe‘ın token’ı SXP, Van de Poppe’nin izlediği üçüncü altcoin. SXP’de güçlü bir direnç ile karşı karşıya olduğumuzu ifade eden analist, 2,59 doların destek ve 3,64 doların direnç olduğunu ifade ediyor. Bu noktada 3,64 doların desteğe dönüşmesi ile ciddi bir artış hareketinin SXP’yi beklediği ifade ediliyor.

Öte yandan ölçeklenebilirlik odaklı blok zinciri Zilliqa (ZIL), Van de Poppe’nin radarındaki dördüncü altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Kripto yatırımcısı, ZIL/BTC’nin 0.000002 BTC veya 0,09 USD’de destek bulduktan sonra büyük bir koşuya hazır olduğunu söylüyor.

Van de Poppe listeyi, 2. katman ölçeklendirme platformu Celer Network (CELR) token’ı ile sonlandırıyor. Kripto yatırımcısına göre, CELR/BTC çifti, kritik desteği 0.0000007 BTC’de yeniden test ettikten sonra bir ralli için hazır hale gelecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar