X

Uzman Analist, Ekim ve Kasım Ayı Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisini Açıkladı!

Piyasanın popüler analistlerinden Filbfilb, EKim ve Kasım ayları için Bitcoin (BTC) fiyat beklentilerini takipçileri ile paylaştı. 
13:00
12 Ekim 2021

İşlem platformu Decentrader’da analist olan Filbfilb bugün yaptığı bir açıklamada Bitcoin fiyatı konusunda Ekim ve Kasım beklentilerini paylaştı. Analiste göre BTC bu ay 64.900 dolarlık rekoru ve Kasım ayında da 72.000 doları kıracak.

Bitcoin 72.000 Dolara Mı Gidiyor?

Pek çok analist Bitcoin’in 4. çeyrek fiyatı ile ilgili tahminlerde bulunuyor ve bu tahminlerin  büyük çoğunluğu yükseliş yönlü. Filbfilb de önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in 64.500 dolar seviyesini geçebileceği yönünde umutlar olduğunu ifade ediyor. Ancak yine de analist bu seviyeler ulaşılabilmesi için daha fazla desteğe ihtiyaç olacağını belirtiyor.

Buna ek olarak HODL’lar ile birlikte Bitcoin fiyatının yükseliş grafikleri çizebilmesinin mümkün olduğunu dile getiren Filbfilb, “Daha garip şeyler de oldu” sözlerini kullandı. Öte yandan analist yukarı yönlü gidişata rağmen şu anda risk almak için doğru bir zaman olmayabileceğini de sözlerine ekledi. Bu noktada analist yatırımcılara short ya da long pozisyonlar için yüksek kaldıraçlar kullanmamalarını tavsiye etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yukarıda grafik bir önceki blok yarılanmaları sonrasında gerçekleşen fiyat hareketlerini gösteriyor ve mevcut döngüye göre Ekim ayı sonunda yeni bir rekorun gelebileceği ifade ediliyor.

45.000 Dolara Düşüş Olur Mu?

Bunlara ek olarak Filbfilb, genel bir satış baskısı olması halinde Bitcoin’in 48.000 dolara kadar geri çekilebileceğini ifade ediyor. Ancak analistin açıklamalarına göre şu anda piyasada bir satış baskısı görünmüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar