X


Ünlü Kripto Para Analisti Vurguladı: “Uyuyan Dev, 7 Kat Yükselişe Hazır!”

Kaleo, uyuyan dev olarak gördüğü altcoini açıkladı.
11:13
10 Mayıs 2021

Kripto para piyasasını kasıp kavuran boğa sezonu hala son hız devam ediyor. Top 100 içerisindeki neredeyse her kripto para birimi bu sezonda en az 10 kat yükseliş elde etse de bir analist özellikle bir kripto paraya dikkat çekti.

Uyuyan Dev TRX, Uyanabilir!

Analist, “uyuyan dev” olarak nitelendirdiği bu kripto para biriminin henüz kendine has yükselişlerden birisini yaşamadığını ifade ederek bunun 7 kata kadar yükselebileceğini vurguladı. Analistin dikkat çektiği kripto para ise Justin Sun’ın başyapıtı Tron (TRX) olarak görülüyor.

270.000’den fazla takipçisi bulunan Kaleo, TRX/BTC paritesinde 0.0000029 SATS seviyesinden geri dönülse de bunun yeniden test edileceğini ve yükselişin böylelikle mümkün olacağını ifade etti. Kaleo, TRX/BTC’nin nisan ayındaki başarısızlığının sert düşüş yaşatmadığını ve fiyatın şimdi burayı tekrar deneyeceğini ifade ederek yükselişe işaret etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistin Yükseliş Beklediği Diğer 2 Kripto Para

Kaleo, TRX’in aslında USD paritesinde de dibi gördüğünü ve hem BTC hem de USD paritesinde rekor bir yükseliş beklediğini vurguladı. TRX fiyatı BTC’nin bu seviyesini yeniden test ederken ciddi bir yatırım yapacağını aktaran Kaleo, risk olmadan başarının da olmayacağını ifade etti. TRX için 0,146 dolardan alım yaptığını da vurgulayan Kaleo, buranın tutunmasını bekliyor.

Kaleo, TRX fiyatı için ise 1 dolara kadar yükseliş görülmesini bekliyor. Bu da mevcut fiyat üzerinden düşünüldüğünde en az 7 kat yükseliş anlamına gelmekte. Analistin değindiği diğer iki kripto para birimi ise Dogecoin (DOGE) ve OMG Network (OMG) oldu. Analist, DOGE’un yeniden 1 dolara çıkacağını vurgularken bunun için birkaç günün yeterli olacağını ifade etti.

Yükseliş Şimdiden Başladı

OMG için de yükselişin %80 ile sınırlı kalmayacağını ifade eden analist, bunun 28,35 dolar seviyesine kadar çıkacağını ve tüm zamanların rekorunu test edeceğini belirtti. Analiste göre OMG’nin ilk hedefi ise 20 doların üzerine çıkmak ve burada günlük kapanış yapmak olacak.

Şu an için bütün kripto para piyasası yükseliyor ve DOGE da tam olarak analistin ifade ettiği gibi yeniden yeşillendi. DOGE fiyatı son 1 saat içerisinde %1 yükselerek yeniden toparlanma sinyali vermekte. TRX ise son 24 saat içerisinde %3 yükselerek analistin ifade ettiği dirence doğru ilerliyor.

ETH fiyatının yükselmeye devam etmesi ise altcoin sezonunun sürmesini ve analistin tahmin ettiği seviyelere ulaşılmasını sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar