Ünlü Analistten Heyecanlandıran 2022 Tahmini! Piyasanın Yönünü ve Portföyünü Açıkladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe 2022'ye yönelik tahminlerini ve portföyünü takipçileri ile paylaştı.
09:25
26 Aralık 2021
Ünlü Analistten Heyecanlandıran 2022 Tahmini! Piyasanın Yönünü ve Portföyünü Açıkladı!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, 2022’de kripto para piyasalarından en iyi şekilde nasıl yararlanılabileceğine i ve portföyünü takipçileri ile paylaştı.

Van de Poppe, Bu iki Kategoriye Odaklandı

Michael Van de Poppe, YouTube’da yayınladığı yeni bir videoda 157.000 YouTube abonesine 2022’de kazançlarını en üst düzeye çıkarmaya çalışırken iki ana kategoriye odaklandığını söyledi.

Ünlü analist YouTube videosunda yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Portföyüme baktığımızda ve portföyün çoğunun böyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum, portföyüm bir yatırım bölümünden ve aynı zamanda bir ticaret bölümünden oluşuyor.

Yatırım kısmı, tüm portföyümün yaklaşık %80’i olan, uzun vadede soğuk cüzdanlarda tuttuğum varlıkları oluşturuyor.

Alım satım portföyü ise portföyümün yaklaşık %20’lik kısmıdır ve bunda, riskimi azaltmak veya portföyümü daha da geliştirmek için yatırım portföyüne, banka hesabıma veya diğer varlıklara taşıyabileceğim daha fazla para kazanmaya çalışıyorum. ”

Van de Poppe, “uzun vadeli” kripto kavramının geleneksel yatırıma kıyasla biraz kısaltılmış olmasına rağmen, bu tür varlıkları “birkaç yıl” boyunca elinde tutma niyetinde olduğumu belirtmekte fayda var.

Bitcoin ve Ethereum Var

Özel uzun vadeli varlıkları söz konusu olduğunda, ünlü analist bu iki altcoin‘i takipçileri ile paylaştı;

“Yatırım portföyümde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) var. Biraz Polkadot‘um (DOT) ve stake etmek istediğim belirli varlıklar arasında geçiş yaptığım bir stake portföyüm var…

Alım satım portföyü, USDT (Tether) ve Bitcoin arasında altcoin’lere geçiş yapmak istediğim ve içinde para kazanmaya çalıştığım portföy. En mantıklı olan belirli bir varlık grubuna tahsis etmeye çalışıyorum.”

Van de Poppe, genel kripto piyasasının büyümeye devam edeceğini, muhtemelen 2022’nin sonunda veya 2023’e kadar 10 trilyon dolara kadar çıkacağını öngörüyor. Ayrıca portföyünü bu kadar büyük bir büyüme ile oluşturduğunu ve genellikle düşük değerli olduğuna inandığı varlıkları hedeflediğini belirtti.

Ünlü analistin listesinin başında merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM) bulunuyor ve bunun “şu anda fiyat hareketinde güç gösterdiğini ancak bakılması önemli olan bazı döngüler gördüğünü” belirtti.

Van de Poppe ayrıca merkezi olmayan borsa ve otomatik piyasa yapıcı protokolü Curve DAO Token’ı (CRV) da listesine ekledi.

Ünlü analist;

“Sürekli olarak daha yüksek dipler, daha yüksek zirveler yapıyoruz, bu da bize Curve için fiyat keşfine ivme kazandıracağımız sonucunu getirebilir.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar