X


Ünlü Analist Lark Devis Açıkladı! İşte 2022’de Yapılabilecek En İyi Metaverse Yatırımları

Ünlü analist Lark Devis 2022'deki en iyi metaverse yatırımlarını açıkladı.
11:20
17 Ocak 2022
Ünlü Analist Lark Devis Açıkladı! İşte 2022'de Yapılabilecek En İyi Metaverse Yatırımları
Okuma Süresi: 2 Dakika

Metaverse sektörü her geçen gün katlanarak büyümeye devam ederken bununla birlikte pek çok yatırımcı da bu alana doğru yöneliyor. Ayrıca 2021 yılı metaverse sektörü için harika bir yıl olurken ünlü analist 2022’deki en iyi metaverse yatırımlarını paylaştı.

2022’deki En İyi Metaverse Yatırımları

Ünlü kripto para analisti Lark Devis, metaverse alanındaki bu nişlere erken yatırım yapan yatırımcıların muhtemelen çok para kazanacağını belirtti. İşte Lark Devis’in büyük potansiyele sahip olduğunu düşündüğü metaverse yatırımları…

NFT Arazi

Önde gelen analist yatırımcıların 2022’de büyük kazançlar sağlamasını beklediği ilk yatırım alanı olarak NFT arazilerini ele aldı.

Illüvyon (ILV)

Popüler analist Lark Devis ilk olarak Illuvium‘u (ILV) ele aldı. Illuvium, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Genellikle Ethereum’daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir eğlence kaynağı sağlamayı hedefliyor.

MyNeighborAlice (ALICE)

MyNeighborAlice, bir başka ilginç NFT arazi satış projesi olarak Devis’in listesinde ikinci sırada karşımıza çıkıyor. MyNeighborAlice, herkesin sanal adalar satın alıp sahip olabileceği, heyecan verici öğeler toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur.

Öyle ki Lark Devis, bu projenin 2022 yılında yatırımcılara büyük miktarda para kazandırma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Wilder World (WILD)

Devis, takip edilmesi gereken bir diğer proje olarak Wilder World’u işaret etti. Wilder World, Ethereum, Unreal Engine 5 ve ZERO üzerine inşa edilmiş sürükleyici bir 5D Metaverse projesidir.

Ünlü analiste göre Wilder World, vizyonunu gerçekleştirmeye devam edebilirse, oyun içi şeyler için kullanıcıları çekmeye devam edebilir. Ayrıca Lark Devis, projenin henüz 200 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olmasının yatırımcılar için bir fırsat olduğunu düşünüyor.

Ünlü Analist Lark Devis Açıkladı! İşte 2022'de Yapılabilecek En İyi Metaverse Yatırımları

Ünlü Analist Lark Devis Açıkladı! İşte 2022’de Yapılabilecek En İyi Metaverse Yatırımları

Metaverse Token’ları

Ünlü analist Lark Devis 2022’de yatırım yapılması gereken bir diğer alanın metaverse token’ları olduğunu belirtti. İşte Devis’e göre yatırımcıların hedefinde olması gereken metaverse token‘ları;

HighStreet (HIGH)

HighStreet, bazı büyük markalarla çalışan bazı büyük isimler tarafından desteklenen bir metaverse projesi olarak karşımıza çıkarken Devis bu projenin de 2022’de yatırımcıların radarında olması gerektiğini belirtti.

Öyle ki HighStreet, çevrimiçi alışveriş yapmanın zahmetsiz, güvenli ve eğlenceli bir yolunu sunuyor. Ayrıca ünlü analist’e göre HIGH, hala yüz milyon dolarlık piyasa değerinin altında olmasından dolayı yatırımcılar için erken giriş fırsatı sunuyor.

Solice (SLC)

Ünlü analist son olarak kullanıcıların sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri Solana blok zincirinde bir VR metaverse projesi olan Solice‘i ele aldı.

Solice, farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin engelini ortadan kaldıran birden çok platformu destekler. Sonuç olarak, insanlar arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilir ve onlarla etkileşim kurabilir, bu da kullanıcı tabanının katlanarak büyüme potansiyelini artırır.

Solice’in dünyasında oyuncular NFT olarak çok sayıda evcil hayvan, değerli taş, koleksiyon eşyası toplayabilir, kendi varlıklarını, mini oyunlarını geliştirebilir ve arazilerinin üzerine inşa edebilirler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar