reklamı kapat

Ünlü Analist Ekim Ayında Yükseliş Yaşayacak 3 Altcoin’i Duyurdu!

Kripto para analistinin Ekim ayındaki favori kripto paraları belli oldu.
21:17
29 Eylül 2020

Kripto para sektörü şu sıralar lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı hareketlilik ile hafif bir ivme yakalasa da sektörün genelinin hala beklenen seviyenin çok altında olduğu tahmin ediliyor. Tanınan kripto para analistlerinden Nicholas Merten ise yakın zamanda yaptığı bir açıklamasında bu beklentileri Ekim ayında karşılayabilecek üç kripto para birimini açıkladı.

Merten, Ekim ayında ciddi bir yükseliş yaşayacak kripto paraların ilkinin Uniswap olduğunu açıkladı. 16 Eylül tarihinde piyasaya sürüldükten sonra Binance kripto para borsasında listelenen ve ertesi günlerde 9 dolar seviyelerine kadar çıkan UNI, bunun devamında sert bir düşüş yaşamıştı. Merten ise UNI’nin mevcut 4 dolar bandından çok daha yükseklere çıkacağını ve Ekim ayında asıl patlama ile gündeme geleceğini vurguladı.

Ekim Ayında Yükseliş Beklenen Kripto Paralar

Analist, Uniswap’ın dışında ciddi bir yükseliş beklentisi içerisine girdiği ikinci kripto para biriminin ise OmiseGo olduğunu açıkladı. Tether’in Ethereum ağındaki USDT fonlarının bir kısmını OMG ağına aktarması da bu kripto para hakkında önemli ipuçları vermekte.

Ünlü analistin son kripto para tahmini ise Ampleforth odaklı gibi gözüküyor. Ampleforth, sahip olduğu elastik arz ile kripto para sektörünün gördüğü en ilginç projelerden birisi konumunda. Analist, Ekim ayının başından sonuna kadar bu üç kripto paranın hareketleneceğini ve üçünün de kendi rekorlarını kırabileceğini düşünüyor.

Tabii ki bunun yaşanması için Bitcoin’in çok sert bir düşüş yaşamaması ve yerinde tutunmaya devam etmesi gerekmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.