reklamı kapat

Binance Bir Günde İki Müjde Paylaştı: BNB Yükselişe Geçti

Binance iki listeleme ile BNB fiyatına katkı sağladı.
20:37
29 Eylül 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, özellikle kendi ağı olan Binance Smart Chain üzerindeki yeni DeFi ve kripto para projelerine ciddi bir destek sağlamaya başladı. Bu kapsamda Binance borsasının yaptığı en önemli hareketin de tabii ki Binance üzerinde listeleme olduğu biliniyor.

Binance, bugün yayınladığı duyurusunda Pancake Swap ile Spartan Protocol isimli iki DeFi projesini listelediğini açıkladı. 29 Eylül tarihinden itibaren CAKE/BNB, CAKE/BUSD ve SPARTA/BNB işlem çiftlerinin alım satıma açıldığı vurgulandı.

Binance, DeFi projelerini artık direkt olarak Innovation Zone isimli bir platform kapsamında listeliyor ve buradaki token’ların çok volatil olup yüksek riske sahip olduğu belirtiliyor. Bu da Binance’in SUSHI projesini listelemesi sonrasında birçok yatırımcısını zarara uğratmasının önüne geçmeyi hedefleyen bir adım olarak yorumlanmakta.

Listelemeler Binance Coin’e Yaradı

Binance’in SPARTA ve CAKE listelemesi sonrasında Binance Coin fiyatının 28,50 dolara kadar çıktığı ve 24 saat içerisinde %8 yükseldiği görüldü. BNB’nin özellikle Launchpool projeleri ve yeni Binance Smart Chain listelemeleri ile devamlı olarak fiyat yükselişi elde ettiği görülmekte.


Binance Smart Chain üzerindeki projelerin ve cüzdan adreslerinin sayısının artması da direkt olarak BNB yararına gibi gözüküyor. Binance Smart Chain ağında BNB kullanılmakta ve bu da her yeni proje ve listelenme ile BNB kullanımının artması demek oluyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.