X

THORChain Coin Nasıl Alınır?

THORChain Coin (RUNE) Nedir?
13:51
27 Kasım 2020

THORChain (RUNE), merkeziyetsiz bir likidite ağının kendi kripto para birimidir. Söz konusu ağda kullanıcıların ellerinde bulundurdukları varlıkları manipülasyona maruz kalmadan anlık olarak değiştirebilmeleri amaçlanıyor. Söz konusu swap yani değişim işlemleri, izne tabi olmayan blockchain ağları arası likidite havuzlarından gerçekleştiriliyor. Kullanıcılar bu sayede isterlerse staking yaparak işlem ücretlerinden ek gelir elde edebilmekte.

THORChain (RUNE) Nedir?

Farklı ağlarda staking yapılabilmesini sağlayan ağ, bu hizmeti seçenlere ise ThorChain Coin yani RUNE Coin ile ödeme yapmakta. Kullanıcılar staking yaptıkları fon ne olura olsun bunu THORChain ağı aracılığıyla yaparlarsa THORChain Coin kazanıyorlar. Yatırımcılar ilgili yatırım havuzlarındaki fiyat verilerini takip edip bunlara ekstra olarak arbitraj fırsatı da elde edebilmekte.

Her bir kripto para projesi kendi varlıklarını da stake için kullanıp, token likiditesini THORChain ile daha fazla arttırabiliyor. THORChain bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,72 dolardan işlem görüyor ve en büyük 91. kripto para olarak gözükmekte. Toplam piyasa değeri 115 milyon doların üzerinde olan RUNE, 500.000.000 arza sahip olsa da bunların sadece 158.432.088’i dolaşımda.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

THORChain, Binance üzerinden alınabilmekte.

RUNE Coin Nereden Alınır?

RUNE Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • RUNE Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna RUNE yazın ve altta açılan RUNE /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “RUNE AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek RUNE Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar