X

Tek Bir Açıklama Bu Kripto Paraya Yüzde 200 Artış Getirdi!

HEGIC, YFI haberi ile yükselişe geçti.
21:17
12 Kasım 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 16.000 dolar direnci ile dans ettiği ve gün içerisinde iki kez test ettiği şu günlerde, Andre Cronje’nin desteklediğini açıkladığı bir kripto para projesi bir anda %200 artarak tam anlamıyla rekor kırdı. Daha önce adını Yearn Finance ile duyuran DeFi sektörünün dahi ismi Cronje, Eminence projesi ile herkesi büyük bir hayal kırıklığına uğratsa da yeni projeleri ile yine güven toplamayı başardı.

andre cronke yfi

Anonim bir geliştirici tarafından piyasaya sürülen Hegic Protocol ise DeFi sektörünün dahi ismi Cronje’nin yeni gözdesi oldu. Cronje, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada HEGIC’i destekleyeceğini vurguladı ve fiyat bir anda zirve yaptı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

HEGIC, YFI Sayesinde Yükselişe Geçti

 Cronje konu hakkında yaptığı açıklamada Hegic’in çok etkileyci bir teknolojiye sahip olduğunu, projenin geliştiricisinin ise kendisinin “aptalca sorularını” cevaplamak için çok vakit harcadığını vurguladı. Cronje de bundan sonra HEGIC ve YFI’nin ortak olarak hareket edeceğini ve iki projenin birçok konuda bir araya gelebileceğini ifade etti.

Toplam piyasa değerine göre en büyük 167. kripto para birimi HEGIC, bu haber ile birçok kripto para projesini geride bıraktı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle hafif bir düşüş ve düzeltme yaşayan HEGIC, yine de YFI ile yapılan işbirliği sayesinde önümüzdeki günlerde yükselişini devam ettirebilir.

Cronje daha önce Eminence projesinin hacklenmesi ile çok sert eleştirilse de şu sıralar hem yeni projesi hem de YFI toparlanmaya başladı. Cronje’nin en son projesi KP4R, 30 dolar seviyelerinden 400 dolar seviyelerine kadar çıkarak Cronje’ye olan güveni tazelemişti.

Buna ek olarak Polychain Capital’in milyonlarca dolarlık YFI yatırımı yaptığını açıklaması da DeFi sektörünün temel projelerinden olan YFI’nin fiyatını bir anda 7.000 dolardan 19.000 dolara kadar götürdü. YFI projesine bu sebeple dava bile açılmış olduğu biliniyor ve fiyatın toparlanması kesinlikle her şeyi değiştirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar