X


SushiSwap (SUSHI) Yatırımcılarını İlgilendiriyor! SUSHI Token Alınır Mı?

Beklentiler ve gerçekler, peki Sushi Token başarabilecek mi? Güncel detaylı değerlendirmeye göz atmalısınız.
17:28
2 Ocak 2022

SushiSwap’ın tokeni i SUSHI, 2021’i iyi bir seviyede kapattı. Anlaşılır bir şekilde, şimdi herkes 2022’ye olağanüstü bir başlangıç ​​bekliyor. Ancak, DEX’in makro performansı düşünüldüğünde, işler farklı şekilde şekillenebilir. Peki SUSHI token alınır mı?

SushiSwap (SUSHI)

DEX tokeni son iki hafta içinde sağlam bir şekilde toparlandı. Ve bu bir başarı gibi görünse de gerçekte SUSHI şu anda olağanüstü iyi performans göstermiyor. Fiyat %94 yükselirken düşüş trendini bir kez daha kırdı. Bu yazının hazırlandığı sırada bölgeyi yeniden test etmek üzere görünüyor. Başarısız olursa, SUSHI aylarca süren modelini tekrarlamaya geri dönecek. Bu model, yeni bir tüm zamanların en yüksek olasılığını daha da uzağa itmeye devam ettiğinden, yatırımcılarını büyük ölçüde rahatsız eden bir model.

Yukarıda bahsedilen artış, tüm yatırımcıların %33’ünü zarardan çekmeyi başarmış olsa da tüm SUSHI sahiplerinin %54’ü hala kar elde etmekten uzaktır. SUSHI yatırımcılarının karlılığını aşağıda görüyorsunuz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Peki yakın gelecekte yatırımcıları neler bekliyor?

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Beklentileri

SushiSwap‘ın büyümesi Kasım ayından bu yana geriliyor. Sadece yeni katılımcıların ilgisi azalmadı, aynı zamanda eski kullanıcılarını da elinde tutamıyor. Özellikle, haftalık yatırımcı rakamları yeni kullanıcılar için 10 bin ve eski kullanıcılar için 6 bin düştü. Fiyat yükselmeye başladığında, 9 bin yeni kullanıcı akını oldu. Ne yazık ki, yükseliş uzun süre dayanamadı.

SushiSwap Yeni Kullanıcılar Grafiği

Sonuç olarak, zincirdeki işlemler ayda ortalama 40 bin oranında düşüyor. Bu, hacmin sadece iki ayda 6 milyar doların üzerinde düşmesine neden oldu. Ocak ayı performansı için tahminler böylece sadece 9 milyar dolara düşürüldü. Bunun suçunun bir kısmı, tipik uzun vadeli sahipleri olmadıkları için yatırımcılara da gidiyor. İlginç bir şekilde, SUSHI sahiplerinin kar görür görmez satış yaptıkları gözlemlendi.

Bu nedenle bir SUSHI tokenin ortalama hodl süresi tam 2,5 aya kadar düştü. Herhangi bir varlığın iyi performans göstermesi için ağın aktif kullanımı çok gereklidir. Tuhaf bir şekilde, SushiSwap gibi bir DEX zaten ilk üçte yer almak için savaşıyorsa, yatırımcıları HODL ve desteklemeleri durumunda büyük bir fiyatlama yapmalıdır. Ancak yatırımcılar yeterince ilgi göstermiyor ve böyle giderse fiyat kısa ve orta vadede negatif seyredebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar