X


Status Coin Nasıl Alınır?

Status Coin nedir?
14:17
27 Kasım 2020

Status (SNT), açık kaynaklı ve merkeziyetsiz mesajlaşma platformunun kripto para birimidir. Status sadece bir blockchain ağı değil aynı zamanda mobil cihazlar için bir arayüz olarak biliniyor. Ethereum ağı tabanlı merkeziyetsiz mesajlaşma platformu, aslında önemli bildirimleri almak isteyenler için bir tür alarm uygulaması olarak da kullanılıyor.

Ağın kripto para birimi Status Coin, aynı zamanda kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklere ödeme yapılması vb. amaçlar için de kullanılabilmekte.

Status (SNT) Nedir?

Status Coin, merkeziyetsizlik korunurken insanların güvenlik, gizlilik ve şeffaflık gibi özelliklerden de mahrum kalmak istemeyenler için tasarlandı. Status ekibi bunun sadece merkeziyetsiz bir mesajlaşma ve bildirim ağından öte, geleceğin teknolojisi ve uygulaması olduğunu vurgulamakta.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Status bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla toplam 128 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ve en büyük 83. kripto para birimi konumunda. Son 24 saat içerisinde 23 milyon dolarlık hacim elde eden SNT Coin, kesinlikle yeni nesil merkeziyetsiz finans uygulamalarından birisi olarak biliniyor.

SNT almak isteyen yatırımcılar ise bunu Binance üzerinden Bitcoin işlem çiftini kullanarak kolaylıkla ve şeffaf bir şekilde yapabilmekte.

SNT Coin Nereden Alınır?

SNT Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • SNT Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için RUNE önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna SNT yazın ve altta açılan SNT /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “SNT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek SNT Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar