X


Shiba Inu’nun Kaderini Değiştirecek Plan İçin İlk Adım Atıldı! SHIB Yorumları

Volk, oyun endüstrisindeki 36 yıllık deneyimini SHIB topluluğuna getiriyor.
20:06
27 Kasım 2021

Piyasa değerine göre en büyük on ikinci kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), Metaverse inşası için ilk adımı attı. Shiba Inu, son dönemde metaverse evreninin yükselişe geçmesi ile birlikte bu alana dalmak istiyor.

Shiba Inu Ekibinden Dev Proje

Dogecoin katili Shiba Inu, ABD’nin en büyük oyun geliştiricilerinden Activision’ın eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk’u işe aldığını duyurdu. Volk, oyun endüstrisindeki 36 yıllık deneyimini SHIB topluluğuna getiriyor. Başarılı geliştirici, Metaverse planına 2022 yılında başlayacak.

Deneyimli isim Volk, Shiba Inu’nun metaverse alanına geçişine yardımcı olacak ve play to earn oyunlarının geliştirilmesini sağlayacak. Metaverse projesi, 2022’de planlanırken SHIB ekibi tarafından şirket içerisinde inşa edilecek. Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama, Metaverse yaklaşımlarının Facebook’tan oldukça farklı olacağını açıkladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Shiba Inu ekibi, şaka kripto para etiketini üzerinden atmaya ve metaverse evrenindeki ilklerden biri olmaya hevesli görünüyor. Topluluk odaklı kripto para, ister P2E oyun ister metaverse olsun mevcut tüm trendleri takip ederek önemli bir strateji izliyor.

Shiba Inu Games Duyurusunun Etkileri Ne Olur?

Shiba Inu ekibi, yeni işlevler ve hizmetler açısında büyük ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Ancak kasım ayının SHIB fiyatı için düşüş eğilimi gösterdiği kanıtlandı. Popüler altcoin, ekim ayından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0000884 doların %55 gerisinde işlem görüyor.

Günlük grafik verilerinden anlaşılacağı üzere kasım ayı boyunca düşüş eğilimi kaydedildi. SHIB fiyatı şu anda günlük fiyat tablosuna azalan bir kanalda hareket ediyor. Son metaverse duyurusu, Shiba Inu’nun yaklaşık dört haftalık düşüş momentumunun ardından ralli yapmasına yol açabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar