X


SHIB Yorumları: Saatler İçerisinde İki Sıfırı Silen Shiba Inu, Yükselişe Devam Edecek Mi?

Shiba Inu'da yükselişi sürdürülebilir mi?
17:35
6 Ekim 2021

Şaka kripto para birimleri, mayıs ayındaki geri çekilmede en çok kayıp yaşayan altcoin’ler arasında yer aldı. Diğer kripto paralar temmuz ayının sonundan bu yana iyileşme belirtileri gösterdi. Ancak şimdi popüler kripto paralar yatay bir seyir izlerken şaka kriptolar yükseliş eğilimi bayrağını taşıyor.

Shiba Inu’dan İnanılmaz Performans

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), 0.0000058 dolarlık kritik alanı kırarak yükselişine hız kazandırmıştı. Aşağı yönlü hareketini tamamlayan SHIB, ekosistem geliştirmeleri, borsa listelemeleri, balina alımları ve Elon Musk etkisiyle fiyatını katladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yaklaşık birkaç gün önce Elon Musk’ın Floki adlı Shiba Inu ırkı köpeğini sosyal medya üzerinden paylaşması SHIB fiyatına yaradı. Shiba Inu, ihtiyaç duyulan hype’ı yakaladı ve artış trendine momentum kazandırdı. 72 saatlik zaman diliminde önce 0.00001 dolar engelini aşan Shiba, fiyatını üçe katladı. Shiba’nın piyasa değeri ilk kez 9 milyar doları aşarken CMC sıralamasında 20. konuma yerleşti.

Milyarder iş insanı Elon Musk’ın tweet’i insanların SHIB‘e ilgisini artırdı. Ancak buna rağmen Dogecoin‘in mutevazı artış yakalaması ise şaşırtıcıydı. Bunun yanı sıra Floki Inu, Musk’ın tweet’inin ardından düşüş kaydetti.

SHIB Yükselişi Sürdürülebilir Mi?

Bir kripto hedge fonu olan Partner ve Tykhe Block Ventures’ten Ishan Arora, Shiba Inu ekibinin bir proje tasarladığını belirtti. Herhangi bir ayrıntı belirtmeyen Arora, yeni adımların SHIB topluluğunu heyecanlandıracağını aktardı.

Uzman analistler, ATH seviyesinin 0.000388 dolarda bulunduğu SHIB için rallinin devamını bekliyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin %37 altında işlem gören Shiba Inu, yükseliş hızını kesmeden yoluna devam ediyor. SHIB fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00002390 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar