reklamı kapat

Schiff: Bitcoin Fiyatının Çok Düşük Olması Mümkün Değil

Peter Schiff, Bitcoin'i eleştirdi.
18:00
3 Mayıs 2020

Ekonomist ve ünlü altın yatırımcısı Peter Schiff, bir kere daha Bitcoin (BTC) hakkında yorum yaptı ve BTC fiyatının çok düşük olmasının teknik olarak imkansız olduğunu belirtti.

Daha önce 2011 yılında Bitcoin’e bir dolandırıcılık diyen altın yatırımcısı, açıklamalarının devamında bunun bir dolandırıcılık ve sahtekarlık olduğunu vurgulamayı sürdürüyor. Schiff’e göre BTC’nin gerçek bir değeri bulunmuyor ve bütün bu “düzen” kandırılan yatırımcılardan kaynaklanıyor.

Schiff Yine Bitcoin’i Eleştirdi

Schiff geçtiğimiz günlerde Elon Musk‘ın başlattığı bir akıma katılan BTC yatırımcılarına yanıt verdi ve asıl yorumunu da burada yaptı. @Bitcoin olarak bilinen Twitter hesabı, Elon Musk’ın kendi şirket hisselerinin fiyatının çok yüksek olduğunu belirtmesinden sonra, Bitcoin fiyatının çok düşük olduğunu vurguladı.

İlgili tweet’e yorum yapan Peter Schiff ise fiyatın asla çok düşük olamayacağını ve BTC’nin içsel bir değere sahip olmamasından dolayı bunun imkansız olduğunu vurguladı. Aslında Schiff burada belirli bir kesin fiyat seviyesi olmamasından dolayı, BTC fiyatı hakkında asla çok düşük yorumu yapılamayacağını ve 1 dolarlık değerin bile yüksek olabileceğini belirtiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.