Ripple’ın Yeni Platformu Rekor Kırdı!

Özet

  • Ripple'ın ODL platformu 10 milyon XRP hacmini yakaladı!
18:00
27 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi XRP‘nin arkasındaki firma olarak bilinen Ripple, yaşanan sert düşüşe rağmen altyapısal açıdan gelişmeyi sürdürüyor.

XRP geçtiğimiz hafta uzun süreden sonra ilk defa 0,20 dolar seviyesinin altına inmiş ve bu durum yatırımcıların Ripple‘ı da eleştirmesine yol açmıştı. Ripple her ne kadar XRP fiyatını belirlemediklerini belirtse de, firmanın attığı adımlar fiyatı dolaylı yoldan yukarı veya aşağı yönlendirmekte.

Ripple’ın ODL Platformu Rekor Kırdı

Ripple’ın Bitso platformu üzerindeki XRP/MXN koridoru son günlerde ciddi anlamda artış elde etti ve ticari hacim beklenenin üstüne çıktı. Tenitoshi isimli Twitter kullanıcısı tarafından aktarılan son bilgiye göre ise, Ripple’ın Swell etkinliğinde duyurulan ODL (On Demand Liqudity) platformu bu yükseliş ile rekor kırdı. ODL, 27 Kasım tarihinde günlük 10 milyon XRP hacmine ulaştı.

Kripto para piyasası bu yazının kaleme alındığı an itibariyle hafif çaplı bir yükselişe geçti ve XRP de bundan payını aldı. XRP’nin yüzde 1,55’lik bir yükseliş ile 0,22 dolara çıktığı görülse de, yatırımcıların daha fazla yükseliş beklediği tahmin edilmekte.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI