f Ripple Bombayı Patlattı ve Yeni Ürününü Tanıttı! › COINTURK

Ripple Bombayı Patlattı ve Yeni Ürününü Tanıttı!

Özet

  • Ripple, yeni ürünü RippleNet Home'u tanıttı.
09:48
8 Kasım 2019

Kripto para ve blockchain devi Ripple, dün başlayan ve yılın en önemli etkinliği olarak görülen Swell’e rağmen fiyat konusunda herhangi bir hareketlilik yaşayamadı ve bu durum yatırımcılar tarafından eleştirildi.

İçerik Rehberi

RippleNet Home Tanıtıldı!

Swell konferansı öncesinde önemli açıklamalar yapan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, beklenenin aksine konferans esnasında herhangi bir duyuru yapmadı. Bugünkü panelde ise beklenen haber verildi ve Ripple’ın yeni ürünü ”RippleNet Home” resmen açıklandı. Söz konusu ürün Ripple müşterilerinin birbirleri ile iletişime geçip ortaklık kurabilmesini sağlayacak. Ürün hakkındaki sunuma buradaki videodan ulaşabilirsiniz.

RippleNet Home şirketlerin gerçek zamanlı olarak kendi ödeme akışlarına dair bilgiler öğrenebilmesini sağlayacak. Bu sayede birçok işletme dünya çapında farklı piyasalarda varlıklarını güçlendirebilecek ve yeni sektörlere bile girebilecek.

Ripple tarafından yapılan sunumda yeni platformun herhangi bir piyasanın herhangi bir şirkete ve şirket boyutuna uygun olup olmadığını anında öğrenmek için kullanılabileceği belirtildi. Bunun yanı sıra isteyen firmalar RippleNet Home ağında ilgili piyasadaki firmalardan birisi ile iletişime geçip ağ kapsamında ortaklık da kurabilecek.

RippleNet üyeleri bu sayede kurulan ortaklıklar ile düşük komisyon ücretleri ve Ripple’ın ODL hizmetini kullanarak anında işlem yapabilme imkanına sahip olacak. Ripple CEO’su Garlinghouse geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada da Ripple’ın kurumsal ağının 300’ün üzerinde katılımcıya ulaştığını belirtmişti ve yeni sunulan hizmet kesinlikle farklı sektörlerdeki  firmalar için eşsiz bir fırsat olarak yorumlanabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI