X

Rekor Artış Bekleniyor! Ünlü Analist 2021 Yılının Yıldızı Olacak Kriptoları Açıkladı!

Bu iki altcoin yıl bitmeden büyük bir ralli yapabilir.
21:40
7 Ekim 2021

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen CryptoBusy yıl sonu ciddi fiyatlama yapabilecek iki kripto parayı duyurdu. Bitcoin (BTC)’in dönüşüyle birlikte dominans beklenen hareketleri yapıyor, nihai olarak BTC yeni bir zirve bularak altcoinlere sıcak para akışını sağlayabilir. Bu durum elbette birçok kripto paranın büyük fiyat artışı yaşamasına sebep olacaktır. CryptoBusy bu artıştan payını fazlasıyla alabilecek iki altcoin için paylaşım yaptı.

SolRazr (SOLR)

Listenin başında SolRazr (SOLR) geliyor. Dün IDO’sunu gerçekleştiren proje Solana (SOL) ağındaki merkezi olmayan finans projelerini destekleyecek. Solana tabanlı projeler için fiili bir fon yaratma ve geliştirici platformu olmayı hedefliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Solana (SOL) saniyede 50 bine kadar işlemi gerçekleştirebiliyor. Bu durum onu dünyadaki en iyi blockchain yapıyor. Üstelik hızlı ve ucuz SolRazr bu avantajlardan yararlanacak ve son derece güvenli ve botlara karşı korumalı bir platform oluşturacaktır”.

Ünlü analiste göre Solana (SOL) yatırımcıları bu projeyi de sepetlerine ekleyerek kazançlarını katlayabilir. Ancak unutmayalım ki bir analist fiyat uçacak dediği zaman fiyat uçmak zorunda değildir. Bir sabah SolRazr (SOLR) kapı duvar da olabilir.

Cardano (ADA)

Cardano, son güncellemesinden bu yana hak ettiği ilgiyi görmedi. Analist, Cardano (ADA) ağının şu anda 2021’in başından bu yana yaklaşık 13 kat artarak günde 115.000’den fazla işlem gerçekleştirdiğini vurguluyor. Ünlü analist Bitcoin’in ATH yakalamasıyla birlikte fiyatın 5-7 dolara arasından konumlanmasını umuyor.

Bitcoin (BTC) için 100 bin hatta 150 bin dolar seviyelerini görebiliriz. Cardano (ADA) daha fazla benimsenirse bu yılın başlarında 5 ile 7 dolar arasında fiyatlanabilir. Ağın daha fazla geliştiriciye ve uygulamaya ev sahipliği yapması Cardano (ADA) için 10 dolar hedefini de mümkün kılacaktır”.

Ayrıca kripto para analisti piyasanın mevcut durumunun devam etmesi halinde fiyatın hızla yukarı gidebileceğini düşünüyor. Alonzo güncellemesiyle birlikte Cardano (ADA) ağına yeni projeler katılmaya devam ediyor. Eğer yıl sonuna kadar ekosistem yeterince genişlerse en azından mevcut 2 dolar seviyeleri güçlü destek haline gelebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar