X

Shiba Inu (SHIB) Ya Da Dogecoin (DOGE) 1 Dolar Olabilecek Mi?

Son zamanlarda ciddi bir yükseliş kaydeden Shiba Inu ile birlikte şaka coin’ler bir kez daha adlarından söz ettirmeye başladı.
19:10
7 Ekim 2021

Şaka kripto para birimlerinin isimlerini son günlerde yeniden sıklıkla duyuyoruz. Özellikle Shiba Inu (SHIB) yaşadığı fiyat artışı ile birlikte yatırımcıların ilgisini çekiyor. Piyasanın ilk şaka coin’i Dogecoin (DOGE) ise nispeten stabil kalıyor.

Shiba Inu 1 Dolar Olacak Mı?

Elon Musk’ın paylaştığı bir tweet ile yükselişe geçen SHIB, son 1 hafta içinde yaklaşık olarak %330 değer kazandı. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000030 dolar bandında işlem gören SHIB’in fiyatından sıfır silmiş olması ise dikkatleri çekiyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu noktada yatırımcılar SHIB’in çok daha büyük hareket etmesini ve 1 dolara kadar yükselmesini beklerken analistlerden uyarılar geliyor. Pek çok analist Shiba Inu’nun 1 dolara, 0,1 dolara ya da 0,01 dolara ulaşma ihtimali olmadığını düşünüyor.

Hatta bazı analistlerin Shiba Inu ile ilgili yatırımcıların boş hayale kapılmamaları konusunda uyarılarda bulundukları da görülüyor. Dolayısıyla ani yaşanan bu yükselişe ve SHIB’in en büyük 17. kripto para konumuna gelmesine rağmen yatırımcıların dikkatli olmasında fayda var.

Dogecoin 1 Dolar Olacak Mı?

Dogecoin’in 1 dolara yükselme ihtimali Shiba Inu’dan çok daha fazla. Çünkü Dogecoin her ne kadar bir şaka coin’i olsa da artık bazı yerlerde ödeme yöntemi olarak kabul ediliyor ve Dogecoin geliştiricileri çalışmalarını sürdürüyor.

Öte yandan DOGE yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,24 dolar bandına işlem görüyor. Dolayısıyla her ne kadar Dogecoin’in önünde 1 dolar için uzun bir yol olsa da DOGE’nin 1 dolara ulaşma ihtimalinin çok daha büyük olduğu düşünülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • cem
    2 ay önce

    doge buralara gelmez diyen çok vardıı ne oldu geldi

    8