X


RAMP Coin Nasıl Alınır?

RAMP Coin Nasıl Alınır?
21:00
16 Haziran 2021

RAMP, Ethereum’a sahip olmayan kullanıcıların ETH platformlarından token’larını stake etmesini sağlayan bir DeFi protokolüdür.

RAMP (RAMP) Nedir?

RAMP (RAMP), Ethereum’a sahip olmayan kullanıcıların ETH platformlarında staking işleminden yararlanma hizmeti sunarak DeFi benimsenmesini artırmayı amaçlayan merkezsiz bir protokoldür. Ayrıca Ethereum’u bulunan kullanıcılar RAMP protokolü ile etkileşime girebilir ve verim artırımına gidebilir.

RAMP, kullanıcıların doğrudan dApp’ler üzerinden kripto para satın almasına izin vererek işlem kolaylığı sağlayan bir platformdur. Tamamen yeni bir on-ramp türüdür. RAMP, kullanıcılara hızlı işlem ve geliştiricilere kolay entegrasyon sunmak için çeşitli likidite kaynaklarını ve ödeme yöntemlerini bir çatı altında toplar.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

RAMP, ERC-20 tabanlı olmayan token’ların staking işleminden yararlanmasını sağlamak için Ethereum ağındaki rUSD sabit kripto parayı teminatlandırır. Bunun sonucu olarak kullanıcılar stake ödülleri kazanır ve stake işlemi yapılan varlıklardan likidite kilidi açılır ve sermaye verimliliği sağlanır. Ethereum blok zincirinde bulunan kullanıcılar, ERC-20 token’larını RAMP platformunda eUSD likidite havuzuna yatırarak eUSD üretebilir. Bu, rUSD ve eUSD sahiplerinin her iki token’ı da rahatlıkla alım satım yapmasına izin verir. RAMP’ın yaratılma fikri, 300 milyar doları aşan hisse senedi ekonomisinin hızla büyümesi ve söz konusu alanın verimsizliği ile ilişkilendiriliyor.

RAMP, Lawrence Lim ve Loh Zheng Rong’un ortak çalışmasından ortaya çıktı. Lim, RAMP projesinin öncesinde IOST’un başındaydı ve TradeGecko’da küresel satışdan sorumluydu. Loh Zheng Rog, NOX Pte Ltd’nin kurucu ortağı ve Merkle Ventures LLP’de kıdemli danışman pozisyonlarında yer aldı.

RAMP Coin Nereden Alınır?

RAMP Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. RAMP Coin, an itibarıyla RAMP/BTC, RAMP/BUSD ve RAMP/USDT paritelerinde alım satım işlemi görüyor. RAMP, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.21 dolardan işlem görüyor.

RAMP Coin’i Binance üzerinden satın almak için öncelikle platforma üye olunmalı. Üyeliğin tamamlanmasının ardından Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilmelidir. Bu işlemlerin ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de alım yapılabilir. RAMP Coin’i USDT paritesinden satın almak için RAMP/USDT işlem çifti arayüzüne gidilmesi gerekir. Bu arayüzde limit kısmında yer alan miktarın girilmesinin ardından “RAMP Al” seçeneğinden alım işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar