X


Tüm Kripto Paralar Kırmızıya Dönmüşken Bu Coin’ler Yükselişte!

Bugün tüm kripto para birimlerinde bir düşüş yaşanırken bu dört coin artış grafiklerini sürdürmeye ve yeşilde kalmaya devam ediyor.
20:07
16 Haziran 2021

Lider kripto para birimi 19 Mayıs’ta 30.000 dolara kadar geriledikten sonra sergilediği toparlanma ile 15 Haziran’da 41.300 dolara kadar yükselmişti. Bitcoin ile birlikte altcoin’lerde de yukarı yönlü grafikler görüldü. Ancak bugün BTC’nin yeniden 40.000 dolar altına gerilediği görülüyor. Bu da tüm piyasada yeni bir düşüşün başlamasına sebep oldu. Yine de güçlü kalan ve son 24 saatte gözle görülür artışlar kaydeden kripto para birimleri bulunuyor.

Shiba Inu ve Chiliz

Dün Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) Coinbase Pro’da listelenmesinin ardından iki kripto para biriminin fiyatında da yukarı yönlü grafikler görüldü. Şu anda yaşanan düşüşlere rağmen yine bahsi geçen iki kripto paranın 24 saatlik grafiklerde artışta oldukları görülüyor.

Shiba Inu, Coinbase haberinin ardından 0,00000992 dolara kadar yükselerek %30 gibi bir artış yakalamıştı. Yazının yayına hazırlandığı sırada ise SHIB’in 0,00000876 dolardan işlem gördüğü ifade edilebilir. Son 24 saat içinde ise Shiba Inu, %16’nın üzerinde bir artış ile yeşilde kalmaya devam ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan yazının kaleme alındığı an itibari ile Chiliz 0,3237 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %2’lik artışla ilerliyor.

AMP ve Quant

Yaşanan düşüşlere rağmen piyasa hacmi bakımından ilk 100 kripto para birimi içinde yeşilde kalmayı başaran diğer iki kripto para birimi ise Amp (AMP) ve Quant (QNT).

Her türlü değer aktarımı için anında, doğrulanabilir güvenceler sunan yeni dijital teminat token’ı olarak nitelendirilen AMP son 24 saat içinde yaşadığı %26’lık artış ile 0,1113 dolardan işlem görüyor. Bunun yanında ağın verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini azaltmadan blok zincirleri ve ağları küresel ölçekte birbirine bağlamak amacıyla Haziran 2018’de piyasaya sürülen QNT’nin ise 74,11 dolarlık fiyatı ile son 24 saatte yüzde 20’nin üzerinde arttığı ifade edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar