X

Qaunt Coin Nasıl Alınır? 

DLT odaklı kripto para projesi QNT nedir?
22:44
9 Kasım 2020

Quant Coin, birden fazla protokolü ve blockchain ağını bir araya getirmeye çalışan projenin kripto para birimidir. Overledger OS isimli dağıtık defter teknoloji ürünü ile ön plana çıkan Quant Network, farklı blockchain ağlarını bir araya getirerek maksimum seviyede verimlilik almayı hedeflemekte. Overledger Network’ün temelini oluşturan Overledger OS, çeşitli DLT ekosistemlerini bir araya getirir ve ağlar arasındaki işbirliğini arttırır.

Quant (QNT), 2020 yılının Haziran ayında piyasaya sürülen ve Ethereum ağı tabanlı olan bir kripto para birimi konumunda. Özellikle DeFi projelerini ve farklı ekosistemleri birbirine bağlayan Quant Coin, bu sayede hızlı bir fiyat yükselişi yaşamayı da başardı. QNT Coin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük 70. kripto para birimi konumunda.

Quant Coin Nedir?

Quant Network tabanlı QNT Coin, farklı ekosistemleri bir araya getirirken yapılan işlemlerin ve bütün onayların yapılmasına aracılık eden kripto para birimi olarak da ifade edilebilir. Quant (QNT) projesi aslında 2015 yılında Gilbert Verdian tarafından farklı DLT platformları arasındaki işbirliği sorununu çözebilmek için kuruldu ve hayata geçirildi. Verdian daha önce birçok ödeme firmasında üst düzey yönetici olarak çalıştı ve bu da QNT Coin’in nasıl bu kadar kısa sürede böyle büyüdüğünü gösteriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

QNT Coin 14 Mart tarihinden bu yana yaklaşık olarak %1.200 artış yaşadı ve kesinlikle diğer kripto paralara kıyasla rekor kırdı. DeFi patlaması esnasında yükselen, Eylül ayındaki düşüşte ise diğer projeler gibi düşüş yaşamayan QNT şimdiden birçok yatırımcının dikkatini çekti ve önümüzdeki günlerde de çekmeye devam edecek gibi duruyor.

QNT Coin Nereden Alınır?

QNT Coin tam olarak nasıl ve nereden alınır? QNT Coin dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan  Bittrex üzerinden alınabilir.

  •  QNT satın almak için ilk olarak borsayaa BTC göndermek gerekiyor.
  • Bittrex üzerinde desteklenen tek işlem çifti BTC gönderdikten sonra “markets” sekmesine tıklayıp QNT/BTC işlem çifti seçilir.
  • Açılan kısımda sağ taraftan alınmak istenene miktarda QNT’yi, BTC fiyatı bazında girin.
  • İstediğiniz miktarı girdikten sonra işleme onay vererek QNT alma işlemini güvenle tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar