X

Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Artışa Geçti

Kripto para borsası Binance yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. Fiyat artışa geçti.
10:05
5 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Artışa Geçti

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yaptığı bir duyuruda platformunda yeni bir altcoin listeleyeceğini açıkladı. Binance’in bu duyurusu altcoin fiyatında artışa neden oldu. İşte detaylar;

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, bu sabah yeni bir duyuru yayınladı. Duyuruda, borsanın gün içerisinde yeni bir altcoin’i listeleyeceği belirtildi. Duyuruya göre Binance, gün içerisinde Rari Governance Token (RGT)’ı platformunda listeleyecek.

Binance’in listeleme duyurusuyla birlikte altcoin fiyatı artışa geçti ve yüzde 50’nin üzerinde bir artış yakaladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance tarafından yapılan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Rari Governance Token’ı (RGT) listeleyecek ve RGT/BTC, RGT/BNB, RGT/BUSD ve RGT/USDT işlem çiftleri için 2021-11-05 09:00’da (TSİ) işlem başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak RGT yatırmaya başlayabilir RGT için para çekme işlemleri 2021-11-06 09:00’da (TSİ) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler.”

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Binance‘de listelenen altcoin fiyatı listelemeyle birlikte %50’lik bir artış yaşadı. Öyle ki RGT, popüler kripto para borsasında listelenmeden önce 43 dolardan işlem görürken listelenmenin hemen ardından 65 dolara kadar yükseldi.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre altcoin %8.81’lik bir artışla 48 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Rari Governance Token (RGT) nedir?

Rari Capital, kullanıcıların kripto varlıklarından borç almalarına, ödünç vermelerine ve getiri elde etmelerine olanak tanıyan bir DeFi protokolüdür. Platform, bölünmüş sabit para havuzları, özelleştirilebilir borç verme ve borç alma havuzları ve daha fazlası gibi bir dizi ürün sunar. Rari Governance Token (RGT), platformun yönetişim tekliflerini oylamak için kullanılabilen yönetişim token’ıdır.

Rari, verimi en üst düzeye çıkarmak için bir DeFi robo-danışmanı olan tüm Rari Protokolü üzerindeki yönetimi yöneten RGT token‘ı tarafından yönetilmektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar