X


Popüler Analiste Göre 10 Kat Artması Beklenen Kripto Paralar! Az Bilinen İki Altcoin!

Popüler analist Tyler Swope takipçilerine yükseliş potansiyeli olan iki yeni altcoin duyurdu!
22:26
30 Temmuz 2021

Popüler kripto kanalı Chico Crypto ile tanınan kripto para analisti Tyler Swope, bugün iki önemli projeye işaret etti. Ciddi değer kaybı yaşayan bu iki altcoinin 10 kata kadar artabileceğini düşünen Swope çok sayıda takipçisine müjdeyi verdi.

Goldman Sachs ve Kripto Paralar

Tyler Swope videosunun önemli bir kısmında Goldman Sachs ve kriptoya olan ilgisinde bahsetti. Şunları söyledi;

“Kripto hakkında araştırma raporları yayınlıyorlar. Bu yılın Mayıs ayında kriptonun yeni bir varlık sınıfı olduğunu söylediler. Galaxy Digital ve Mike Novogratz ile ortaklaşa vadeli işlemlerle Bitcoin ticaretine başladılar”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Swope Goldman Sachs’ın alt şirketi aracılığıyla Avrupa’da kripto ETP’leri desteklediğini söylüyor. Yakın zamanda Goldman Sachs’ın desteğiyle Avrupa bölgesinde daha fazla yatırımcının bu kripto ETP’ler aracılığıyla yatırım yapabileceğini iddia ediyor.

Tyler daha sonrasında iki altcoin açıklayacağını ve Goldman Sachs’ın bu projelerle ilişkili olduğunu iddia etti.

iExec RLC (RLC)

Proje genel olarak bir bilgi işlem ağı görevini görüyor. Elbette blockchain tabanlı çalışan sistem inşalara uygulamalar ve veri kümeleri aracılığıyla para kazanma fırsatı sunuyor. iExec RLC (RLC) big data, sağlık ve yapay zeka alanındaki uygulamaları ağında destekliyor. Yeni bir bulut bilişim projesi olarak ortaya çıkan iExec RLC (RLC) 16 Ekim 2016’da kuruldu.

“IExec, EEA (Enterprise Ethereum Alliance) güvenilir bilgi işlem spesifikasyonunu yazmak için Intel üyelerinden biriyle iş birliği yaptı.”

Toplam arzı 87 Milyon olan iExec RLC (RLC) 18 Milyon dolar işlem hacmine sahip ve piyasa değeri yaklaşık 218 Milyon dolar seviyelerinde bulunuyor. Toplam arzın %90’ı dolaşımda, fiyat 2,73 dolar seviyelerinde ve kısıtlı arzı sebebiyle yükseliş potansiyeli bulunuyor. Elbette teknik alanda fayda üretimi iddialarının daha net biçimde araştırılması ve şirketin kendini ispat etmesi gerekiyor.

Oasis Network (ROSE)

Bugün yayınlanan videonun da etkisiyle birlikte Oasis Network (ROSE) %13 prim yaptı. Güncel fiyatı 0,07 dolar olan Oasis Network (ROSE) 10 Milyar arza sahip. Bunun %15’i dolaşımda bulunuyor. Proje kendini açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için ilk gizlilik odaklı blockchain yapısı olarak tanımlıyor.

Özel yapısı nedeniyle DeFi projelerine fayda üretebilecek olan Oasis Network (ROSE), merkezsiz yapılarda birçok sorunu ortadan kaldırabilir.

Tyler Swope projeyle ilgili şunları söylüyor;

“Veri ekonomisi konusunda Oasis Network (ROSE) harika bir proje, gizlilik odaklı güvenilir yapısı sayesinde DeFi projeleri kısa sürede Oasis Network (ROSE)’ü keşfedecektir. Uzlaşma Katmanında işlem ücretleri, stake ve delegasyon için ROSE token kullanılacak”.

Yaklaşık 2,3 Milyar adet ROSE Token staking ödülü olarak dağıtılacak. Ağı güvenliği PoS yapısı sayesinde stake yatırımcılarıyla karşılanıyor.

Burada paylaşılanlar bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasaları yüksek risk içermektedir, alacağınız tavsiyeler sizin maddi kayıplar yaşamanıza sebep olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar