X

Popüler Analist Yıl Bitmeden Bu Coin’in 3 Kat Artmasını Bekliyor!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Coin Bureau Ethereum katili olarak nitelendirilen bir coin’in 3 kat artış yaşamasını bekliyor.
16:19
6 Kasım 2021

Piyasanın popüler analistlerinden olan Coin Bureau, Ethereum katili olarak nitelendirilen Solana (SOL) ya da Polkadot (DOT) yerine yine ETH katili olarak görülen Fantom’un (FTM) yaşanacak bir rallide çok ciddi artış yakalamasını beklediğini dile getirdi.

Fantom 3 Kat Artacak!

2021 yılında ETH’a rakip olarak gösterilen Cardano, Solana, Polkadot ve Avalanche gibi pek çok kripto para birimi yeni ATH seviyelerine ulaştı. Ancak Coin Bureau’ya göre Fantom çoğu kişinin gözden kaçırdığı bir kripto para birimi ve yıl sonuna kadar çok büyük artış yaşayacak.

Analiste göre FTM’nin Coinbase’de listelenmesi, Yearn Finance’ten Andre Cronje’nin çekirdek geliştirici olarak projeye dönmesi ve 1 milyar dolarlık ekosistem büyüme fonu da dahil olmak üzere FTM’yi artışa geçirecek bazı etkenler olduğunu ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak FTM, yıla 0,016 dolardan başladı ve Ekim ayında 3,48 dolara kadar yükseldi. Dolayısıyla FTM de zaten yıl içinde ciddi bir artış yaşadı. Ancak analiste göre bu artış devam edecek.

Neden Artış Bekliyor?

Analiste göre yaşanacak bir boğa koşusunda FTM 3 kat daha artış yaşama potansiyeline sahip. Çünkü analiste göre Fantom, en azından teknoloji konusunda Ethereum’dan daha üstün.

Ayrıca Fantom, saniyede 20.000 işlem gerçekleştirebiliyor ve bu da ETH’ye karşı başka bir artı olarak değerlendiriliyor. Öte yandan Fantom, toplam değeri yaklaşık 5.5 milyar dolar olan Curve Finance, Cream Finance ve Yearn Finance dahil olmak üzere bir dizi en iyi Ethereum DeFi protokolüne de ev sahipliği yapıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar