X


Popüler Analist Aralık Seçimlerini Açıkladı: Bu 5 Kripto Para Uçuşa Geçebilir!

Tom Busby, yılın son ayı olan Aralık ayında büyük artış yaşamasını beklediği 5 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı.
15:05
2 Aralık 2021

Kripto para yatırımcılarının sıkı bir şekilde takip ettiği analistlerden olan Tom Busby, Aralık ayında büyük artış yaşamasını beklediği 5 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı. Peki, Busby hangi Aralık ayı için hangi kripto paraları seçti?

Morpheus.Network (MNW)

Analistin listesinde ilk sırada yer alan Morpheus Network (MNW), blok zinciri teknolojisini kullanan bir tedarik zinciri ekosistemi olarak tanımlanabilir. Analist MNW ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Morpheus ekosistemi, binlerce şirketin tedarik zinciri sürecini benzersiz bir şekilde düzene sokabiliyor ve ticaret ve lojistik gibi birçok sektörde liderler tarafından kullanılan çeşitli süreçlerde devrim yaratma konusunda muazzam bir potansiyele sahip.” sözlerini kullanıyor.

Buna ek olarak yatırımcıya göre, proje sektörde önemli hamleler yaptı. Örneğin; platform, Arjantin’deki Agribusiness müşterilerini desteklemek ve kurumsal düzeyde, esnek çözümler sağlamak için adımlar attı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Vechain (VET)

Listede bir sonraki sırada yer alan Vechain (VET), geleneksel tedarik zinciri modellerini değiştirmeyi amaçlayan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Busby konuyla ilgili olarak, “Çoğu kripto, yüksek hızlı transferleri ve işbirliğini kolaylaştırır. VeChain, müşterileri için cazip olduğu kanıtlanmış, bilgi akışı için yenilikçi yollar sunar. Ağın kullanım durumlarının çoğu, son kullanıcıların ürünleri izleme ve kalite güvencesini etkin bir şekilde yürütme becerisini içeriyor.” sözlerini kullanıyor.

Buna ek olarak Busby, VeChain fiyatının son üç haftadır düşüş trendinde olduğunu ve Aralık ayı için artış sinyalleri sergilediğini ifade ediyor.

Helium (HNT)

Helium (HNT), Nesnelerin İnterneti cihazları için merkezi olmayan, blok zinciri ile çalışan bir ağ. Yatırımcı, geçmiş grafikler ışığında Helium’un mükemmel performansını sürdürdüğünü vurguluyor. Son zamanlarda Helium, kullanıcı tarafından desteklenen bir kablosuz ağ geliştirmek amacıyla internet hizmeti devi Dish ile ortaklık kurdu. Ortaklık şartlarına göre Helium, DISH’e 3,5 milyon erişim noktası tedarik edecek.

Bu noktada Busby, “Duyurudan bu yana, HNT mükemmel bir performans sergiliyor. HNT yaklaşık %150 arttı ve daha yüksek kazançlar için da yakalayabilir.” sözlerini kullandı.

Ethereum (ETH)

Yatırımcının listesinde dördüncü sırada, piyasa hacmi bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum bulunuyor. Busby, küresel piyasalar tüm risk varlıklarını aşağı doğru çektiği için Cuma günü yaşanan artışın ardından ETH’nin yeni ATH’ye hazırlandığını ifade ediyor.

Busby, Aralık ayında Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceğini ve 5.000 dolara ulaşacağını ifade ediyor.

Cosmos (ATOM)

Yatırımcının radarındaki son kripto para Cosmos (ATOM). Yapılan açıklamalara göre Cosmos, ağ üzerinde yürütülen projelerle birlikte istikrarlı bir şekilde büyüyor ve aktivite bazında 1 milyon transferlik bir dönüm noktasına ulaştı.

Yatırımcı ayrıca, Cosmos’un nihayetinde, geliştiricilerin farklı protokolleri denemelerine izin vermeyi amaçlayan yeni bir blok zinciri inşa ettiğini dile getiriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar