X


P2P Bitcoin Ödünç Verme Ağı BTCJam Büyüyor

14:24
17 Şubat 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin Foundation yöneticisi Patrick Murck, uluslararası p2p borç para verme ağı BTCJam‘in danışma kuruluna katıldı. Bu olayı BTCJam CEO’su Celso Pitta, “Patrick’in Bitcoin konusundaki uzmanlığı bizim ana misyon ve hedeflerimiz için hayati önem taşıyor, şirketimizin gelişmesi için büyük katkı sağlayacak” şeklinde yorumluyor.

Patrick Murck ise; Bitcoin ve kripto paraların güçlendirdiği en heyecan verici şirketlerden biri olan BTCJam’in danışma kuruluna katılım için aldığı davetten onur duyduğunu belirtiyor; ayrıca BTCJam’in gelişen dijital ekonomiye ayak uydurmak için insanlara yeni yollar yarattığını ve kullanıcılarına benzersiz bir kredi derecelendirme algoritması sunduğunu ifade ediyor. Murck son olarak, bu özelliğin gelecekte ülkelerin eksik kredi derecelendirme sistemlerinin gelişmesinde kritik rol oynayabileceğini de savunuyor.

BTCJam sitesi üzerinden güvenli bir şekilde bugüne kadar 41.000’in üzerinde kredi verme işlemi gerçekleştirildi ve bu sayı artmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER