X


Online Çiftlik Oyunu: Cubomix

12:10
13 Ekim 2021

Cubomix , herkese oyun ve yatırımın geleceği için dünyanın token ticaretine katılma fırsatı veren bir yardımcı platformdur.

Dijital oyun sektörünün küresel ekonomideki gelişim trendlerine bakıldığında özellikle 2000’li yıllardan sonra teknolojik olarak yeni bir sektör olarak görülmesine rağmen, son yıllarda online olarak alım satımların yapılabilmesi ile, artan teknolojik imkanlar ve gelişen teknoloji ile birlikte ciddi bir büyüme ivmesi kazandı. Böylece sektörün büyüme ve pazarlama potansiyeli de önemli ölçüde artmıştır. Bu duruma bağlı olarak 2008 yılında tüm dünyada 35,3 milyar euro pazar büyüklüğüne sahip olan dijital oyun sektörü, 2014 yılında 47,7 milyar euro büyüklüğe ulaşmıştır. Bu büyüme trendinin önümüzdeki dönemde artarak devam etmesi beklenmektedir.

Neden Cubomix?

Cubomix , herkese oyun ve yatırımın geleceği için dünyanın token ticaretine katılma fırsatı veren bir yardımcı platformdur.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Cubomix platformu, sınıfının en iyisi oyun deneyimi ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sağlar.
  • Cubomix Platformu, oyun oynamanın ve tokenleştirme yoluyla kazanmanın alternatif yönlerini keşfeden bireylere ve işletmelere çözümler sunar.
  • NFT piyasası ise çiftlik, mahsul, tohum, hayvancılık dahil olmak üzere hasat edilen ürünlerdir.
  • Oyunda sınırlı sayıda karakter oluşturulur. Karakter satın alınabilir, yeniden satılabilir veya geliştirilebilir.

Cubomix Nedir ?

Cubomix bir çiftlik geliştirme oyunudur. Özel hayvanlarınızla cubomix üretimine katkıda bulunarak, çiftçilik ve ödülleri almaya hak kazanırsınız. Seviye atlamalarına yardımcı olmak için özel hayvanlarınızı düzenli olarak kontrol ederek ödül havuzundan daha büyük bir pay alabilirsiniz. Tüm hayvanlar sınırlı sayıda üretilmektedir. Cubomix pazar günü hayvanlarınızı satabilir, madencilik operasyonlarınızda CBMX ile ticaret yapabilirsiniz. Hayvanların düzenli olarak onlara bakmanıza ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Kullanıcılar oyuna başladıktan sonra karakterlerini ikinci seviyeye taşıyarak arenada savaşmaya başlayabilir. Seviye 1 karakterler sadece bir çiftlik yapma yeteneğine sahipken, Seviye 2 karakterler hem bir çiftlik yaparak hem de arenada karakterleriyle savaşarak gelir elde edebilecekler.

Cubomix Nasıl Alınır?

Cubomix önsatışı ile kullanıcılar sınırlı sayıdaki CBMZ token’larını satın alabilir:

  • Cubomix websitesine gidin
  • Websitesine kayıt olun
  • Satın al sayfasına gidin
  • Manuel veya Metamask Seçeneğini kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre 1 CBMX şu anda 1 dolar değerinde ve minimum satın alma 0,5 BNB ile alt sınıra sahip.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar