reklamı kapat

OmiseGo (OMG) Almak İçin Tam Zamanı: Alım, Satım ve Trade Nasıl Yapılır?

OmiseGo (OMG) kripto para birimi ilk olarak 2017 yılında üretildi. 
11:20
18 Mayıs 2020

OmiseGo (OMG) kripto para birimi diğer kripto para birimlerinin dünyanın herhangi bir yerinden gizliliği de koruyarak anında alınıp satılabilmesi hedefiyle ilk olarak 2017 yılında üretildi.

OMG günümüzde Coinmarketcap verilerine göre en büyük 56. kripto para birimi konumunda. Söz konusu kripto para biriminin birim fiyatı da 0,56 dolar seviyelerinde. Peki bu kripto para biriminin diğer coin’lere kıyasla sahip olduğu avantajlar neler?

OmiseGo’nun avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Borsa konumu veya miktarı konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip değil;
  • Herhangi bir ödeme sistemini destekleyen çapraz blockchain platformları da kullanılabiliyor;
  • ETH ağına benzer akıllı kontratlara sahip;
  • Tamamen merkeziyetsiz bir yapıya sahip;
  • Minimal komisyon ücretlerine sahip;
  • Yüksek işlem hızına sahip (saniyede 4.000’den fazla işlem);
  • Madencilik altyapısı bulunmuyor (aynı Ripple gibi OMG de madencilik yoluyla kazılamıyor ve sadece borsadan veya başka bir kripto para birimi ile takas şeklinde bunu elde edebiliyorsunuz);
  • Proof-of-Stake protokolü kullanıyor.

Söz konusu coin, OMG fiyat grafiğinden de görülebileceği üzere oldukça umut verici bir tablo sergiliyor. Bu sebeple bu coin’in dijital dünya için sahip olduğu potansiyel ve zamanla istikrarlı bir şekilde artacak değeri hakkında konuşmak yersiz olmayacaktır.

OmiseGo Coin Trade

OMG satın almak için popüler uygulama Robopay’i kullanabilir ve minimum komisyon ödeyerek çabuk bir şekilde OMG alabilirsiniz. Hem itibari para hem de kripto paralar ödeme için kullanılabiliyor.

Robopay isimli dönüştürücü, alım satıma yapmak için sizin kendi şartlarınızı koymanızı sağlayabilir. Alım veya satım süresi uzasa da daha iyi bir fiyat yakalayabilirsiniz.

Diğer Kripto Para Birimlerinde Alım-Satım

Robopay dönüştürücüsü diğer kripto paraları birbiri ile değiştirmek için de kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse LTC-ETH dönüştürücüsü ilginizi çekebilir.

Birkaç saat veya gün süren doğrulama prosedürünü (KYC) geçtikten sonra rahatlıkla Robopay dönüştürücüsünü kullanabilir ve işlem ücretlerini daha da azaltabilirsiniz.

OmiseGo – harika bir geleceğe sahip gelişmiş kripto para birimi!

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun