X


OKX, Spot İşlemler İçin Stader’ın SD Token’ını Listeliyor

13:00
16 Mart 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKX, Stader’ın SD token’ının spot piyasasında listeleneceğini duyurdu.

SD işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • SD yatırma işlemleri 15 Mart, saat 7:00’de başladı.
  • SD/USDT için spot işlemler 15 Mart, saat 18:00’da başladı.
  • SD çekme işlemleri 16 Mart, saat 13:00’de başladı.

Stader, güvenliği, merkeziyetsizliği, likiditeyi ve yönetişimi geliştiren protokoller ve ürünler oluştururken staking’in dağıtım katmanı olmayı hedefliyor. Şu anda Terra, Solana, Ethereum, Fantom, Hedera, Polygon dahil olmak üzere birden fazla zincirde yerel akıllı sözleşmeler oluşturuyor ve büyümek ve ödüllerle getiri yönlendirme, likit stake etme, launchpad’ler, oyun ve daha fazlası gibi çözümler geliştirmek için ekonomik bir ekosistem inşa ediyor. Stader’in modüler akıllı sözleşmeleri, üçüncü tarafların bileşenlerinden yararlanabilmeleri ve özel çözümler üretebilmeleri için oluşturulmuştur.

Varlık adı: Stader

Kısaltma: SD

Toplam Arz: 150.000.000

Dolaşımdaki Arz: 3.600.000 (2022.03.15)

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKX Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar